Home / Horoskop / Meri Shehu ka një mesazh për këtë shenjë të zodiakut: Erotizëm pa dorashka pa maska dhe pa kufij

Meri Shehu ka një mesazh për këtë shenjë të zodiakut: Erotizëm pa dorashka pa maska dhe pa kufij

Astrologia Meri Shehun ka dhënë parashikimin e saj për këtë fundjavë, 18 dhe 19 shtator.

Dashi

Hene e plote ne Peshk per ju sjell vertet endrra dhe deshira te bukura dhe romantike. Do jetoni caste te kendshme dhe do gjendet ajo qe do ju ngrej adrenalinen. Kujdes me shendetin ne disa raste mallkimi behte realitet me shume se endrra

Demi

Nese deri tani nuk keni kuptur se cfare ndjeni dhe cfare doni, ka ardh koha qe vetja juaj e palumtur tu dali para dhe tju kritikoj qe e keni lene te paplotesuar ne dashuri dhe ne argetim .Nese jeni vone nuk ju mbetet gje tjeter vetem te kerceni me veten tuaj te palumtur.

Binjaket

Hena e plote do rrezatoj mbi kuroren tuaj ne nje ngritje profesionale apo ne nje lidhje personale te bukur. Shijojeni sa te mundeni pasi ashtu si hena eshte e paqendrueshme nuk do zgjasi shume

Gaforrja

Do hapet nje marredhenie e bukur me jashte vendit dhe me hapesirat e reja qe doni te te prekni me delikatese dhe me art Ky eshte nje moment finalizimi i nje projekti te rendesishem por qe duhet kapur ne moment pa e lene te shkoj

Luani

Do ndjeni nevojen per plotesim shpirteror pas nje periudhe te veshtire ne nje ceshtje familjare apo ne nje marrdhenie pune qe e donit shume. Me parate qe keni edhe nese jane te fundit do shpenzoni per nje cast romantik apo per nje konjak

Virgjeresha

Dikush ju josh deri ne palce per nje bashkepunim i cili nuk ka objekt konkret por ka deshire dhe fantazi. Kujdes ne kete shkarje psikologjike qe mund te pesoni por nese beheni pjese e momentit do perfitoni edhe nese do beni keshtjella rere ne breg te detit

Peshorja

Keto dite do jene si te dala nga perralla e tre derkuceve qe jetonin ne pyll ne nje kasolle. Uroj qe dhe ne te ardhmen te keni mundesi ti riktheheni ketij momenti. Mjafton te mos bini nga fasulja gjigante poshte

Akrepi

Erotizem pa dorashka pa maska dhe pa kufij. Keshtu do ta cilesoja kete fundjave dhe ditet qe vijne me pas .Por duke pritur te madhen mos lini pas dore edhe gjerat e vogla ne dukje

Shigjetari

Shtepi e embla shtepi .Kjo do jete motoja juaj dhe deshira juaj. Po kjo shtepi duhet te jete ne breg te detit ose te kete dike shume special brenda per ta shijuar. Ju dhe shtepia juaj do rrezatoni fanar i kuq

Bricjapi

Nese do dilni kete fundjave per te argetuar do takoheni patjeter me dike qe do ju ngrej tensionin arterial ne kulm te qejfit. Pra mos mungoni ne asnje eveniment qofte edhe vulgar

Ujori

Duhet te beni nje zgjedhje me baze shpirterore dhe ndjenjash kete periudhe ne lidhje me jeten tuaj personale. Nuk mund te mbani Henen brenda dhe Diellin jashte. Pak e komplikuar kjo pune ss nuk e di si do ta rregulloni .

Peshqit

Me ne fund haku vjen tek i zoti. Por nese jeni kaq te zotet do mund ta perballoni kete moment kaq romantik dhe enderimtar. Nese shpirti juaj eshte mbushur me toksina mendoj qe do kerkoni perseri toksina. Po plumbi del me plumb ne fund te fundit

About admin

Check Also

Horoskopi për datën 26 tetor nga Russell Grant

Dashi Dallimet midis jush dhe një miku duhet bërë me kujdes. Ka disa gjëra që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *