Home / Horoskop / Hena e re i ndryshoi te gjitha gjerat 360 grade/ Astrologia M eri paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Hena e re i ndryshoi te gjitha gjerat 360 grade/ Astrologia M eri paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Dashi

Puna dhe ekonomia konkrete do kene nje zhvillim edhe kete fundjave. Mjafton qe te mos fantazoni per pune qe nuk i njihni. Thjesht beni ndryshime pozitive aty ku mundeni.

Demi

Hena ne shenjen tuaj do jete edhe kete fundjave e afte tu pergjigjet pozitivisht ndryshimeve dhe te papriturave qe do keni ne jeten peronale dhe ate familjare. Me miqte do ta keni problem pasi keni zhgenjime.

Binjaket

Per ju kjo fundjave ju sjell nje clirim shpirteror dhe nje perparim ne ceshtjet familjare. Por nuk duhet te pretendoni shume ne lidhje me akrrieren apo te fantazoni per nje pozicion te rendesishem.

Gaforrja

Fundjava e fundit etet Tetorit ju gjen ne levizje dhe me lajme e takime te shumta. Dicka e rendesishme ndryshon ne projektet tuaja dhe nje takim ju ndryshon fatin ne jeten erotike

Luani

Shpenzime te cilat nuk i kishit menduar apo investime qe i beni ne emer te fitimit mund te dalin te deshtuara. Por nje ndryshim pune i papritur mund tju jap garanci te mira.

Virgjeresha

Sot do kerkoni gjera konkrete duke ju larguar endrrave qe deshironi te beni realitet. Madje do jeni vete ju qe do i l uftoni endrrat tuaja. Do kapeni pas nje mundesie dhe aty do kerkoni te beni histori.

Peshorja

Mjafton Aferdita ne shenjen tuaj qe te themi qe edhe kjo fundjave ju gjen me humor te mire. Nderkohe nje l ufte e brendshme behet me nje femr qe deshiron te fitoj ate qe eshte e juaja.

Akrepi

Marsi ne Virgjeresh nuk eshte keshillues i mire per ju pasi ju bene nervoz ne nje moment ku qetesia romancat dhe arti duhet tju qetesonin. Nese ngeleni peng te rutines kjo do ju shkaktoj merzitje

Shigjetari

Jeni gati te beni nje debat familjar dhe kjo fundjave mund te jete percaktuese ne kete sqarim qe duhet te bei apo ne vendimet qe duhet te merrni ne planin personal.

Bricjapi

Hena ne Dem me ndryshime te kendshme dhe te papritura do ju sjelli prane nje shoqerie te kendshme dhe do ju beje guximtar dhe gjahtar te flirtit.

Ujori

Kete fundjave perfundon edhe konflikti juaj ekonomik dhe ai ne fushbetejen per te shijuar gjerat e bukura te jetes ashtu sic doni ju Neptuni ne Peshk pas nje dileme mund tju shpall fitues.

Peshqit

Nje plan i juaji i detajuar ne fakt mund te ndryshoj drejtim dhe qellim. Kjo do jete nje surprize per ju ne kete fund Tetorit duke ju futur papritur ne nje rruge te re.

About admin

Check Also

Horoskopi për datën 26 tetor nga Russell Grant

Dashi Dallimet midis jush dhe një miku duhet bërë me kujdes. Ka disa gjëra që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *