Home / Horoskop / Kush fejohet e kush bëhet me para! Astrologe Meri zbulon surprizat për shenjat e horoskopit

Kush fejohet e kush bëhet me para! Astrologe Meri zbulon surprizat për shenjat e horoskopit

Dashi

Çdo takim me njerëz të familjes dhe rruge apo rregullim e ndërtim që në themel do të ketë një shtëpi, hotel apo biznes familjar, do të bëhet në këtë periudhë.

Demi

Do të keni plane dhe udhëtime të cilat do ju kontaktojnë me shumë njerëz dhe mundësi. Por këto udhetime nuk do jenë shumë të largëta.

Binjakët

Në këtë periudhë do të merreni shumë me çështje të punës që lidhen me të shkuarën por edhe me sqarime në mënyrën si do arrini t’i bëni tuajat disa prona.

Gaforrja

Do jeni në komunikim, zhvillim, marrëveshje por mbi çdo moment do mbizoterojë gjendja juaj emocionale që mund të prishë apo të rregullojë punë.

Luani

Do sakrifikoni për një person apo projekt duke dhënë gjithçka që mundeni nga vetja juaj. Por ka mundesi edhe të celebroni një lidhje të fshehtë.

Virgjëresha

Disa miq do ju vijnë ndër mend dhe e kaluara do të triumfojë me nostaligjitë dhe kujtimet duke ju bërë më të ndjeshëm dhe jo racionalë.

Peshorja

Do keni një ngritje në detyrë por do merrni vendime të rëndësishme mbi bazë emocionale në lidhje me jetën personale duke u sakifikuar.

Akrepi

Një kontakt me dikë që jeton larg do ju marri shumë kohë dhe energji dhe ndjenja duke ju bërë prehë e ndjenjave do të ndërmerni udhetime pa fund.

Shigjetari

Do të çlirohet një burim ekonomik që vjen si dhuratë nga e kaluara. Njerëzit do kujtohen me shumë për ju në këtë periudhe.

Bricjapi

Një moment bashkëpunues i rëndësishëm do jetë ky për ju. Do përfitoni nga pikat e dobëta të të tjerëve por mund edhe të bashkëpunoni me njerëz me probleme.

Ujori

Në lidhje me punën do keni një ndryshim dhe një pozicionim i cili do ju favorizojë psikologjikisht dhe do të ndjeheni të privilegjuar.

Peshqit

Takime dhe prezantime në jetën personale ku sa më shumë të përpiqeni të llogjikoni aq më shumë do të bini në thellësi të ndjenjave.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *