Home / Horoskop / E dègjùat të fùndít/ Astreologia Meri: ”Nga 15 e 25 tetori ja shènjat që bèkòn fáti..!”

E dègjùat të fùndít/ Astreologia Meri: ”Nga 15 e 25 tetori ja shènjat që bèkòn fáti..!”

Nuk është asnjë çùdi e madhe që ju sot të zbùloni se në një kohë shumë të shkùrtër dhe dùke fílluar që nga data 15, disa shènja do të ècín në májë të botës.

Do të márrín më të mirën dhe më të èmblën e jetës së tyre ndáj dhe pa hùmbùr asnjë kohë, ju dùhèt ti mèsoni ato.

Kush është e pára në listë që njíhet edhe ndrýshè si shenja më e mirë? Është demi, që për këtë periudhë që po vjèn do t’i ecè mbárë e mirë, sídòmòs në shèndet.

Do të líròhet nga shumë pròblème e hálle të jetës dhe do të hýjë në një dímènsíion ku nuk njíhèt lòdhjá dhe strèsí.

Engjëjt i kánë pránë dhe kjo do t’ju gárántojë se në çdo sekondë të jetës së tyre do të bèjnë zgjèdhjet më të sákta.

Njíhet si shenja më e ëmbël dhe njerëzit më të dáshur ndáj dhe në vènd të dytë ùlen vírgjèrèshèt.

Ata do të kènë shánsín më të madh të prèkín në rèaliztet dy nga ëndrrát e tyre më të mëdha dhe njëra prèj tyre lídhèt me një udhëtim lárg.

Ç’do zèmrá e tyre do të kthèhèt në rèálitet dhe për më shumë shumë do të dùhèt të prèsín me shumë dashùri ndrýshímet e shumta për mirë që ju sjèll fáti i tyre.

Që nga nèsèr hídhní hápa të sígùrt sepse në çdonjërin prèj tyre fáti do të hèdhë bèkímin e tij më të madh dhe do të drèjtòheni vetëm në rrùgën që dùhèt të mèrrni.

Ajo që pèrmírèsohet më shumë nga ana e páráve është shenja e peshores, e cila do të dùhèt të prèsè periudhën ku zgjídh bòrxhèt.

Kjo ju sjèll qètèsi në mèndje dhe në shpírt dhe për më shumë ju nxjèrr nga periudha e lòdhjès dhe gjèndjèt e ánkthít.

Jetën do ta shíjoni me të gjítha dèshírát tuaja dhe për më shumë sot në dárkë dùhet që në lùtjet tuaja të thòni dhe një ëndërr të madhe që kèrkòni t’u plòtèsòhet.

Një lajm i fùndít do t’ju víjë dhe në punën tuaj, ku prèj koësh ju mèrítonit një shumë të mírë párásh që më në fùnd do t’ju jápín.

Do të jeni të dòmínùar nga fáti edhe ju akrèpá dhe për një kohë shumë të shkùrtër është mirë të gùxòni në hápjen e një bíznèsi, por të vògël si fíllím.

Kohën më të mirë do ta kèni nga data 18 e muajit.

Në fámilje ju hýn një lajm që do t’i gèzòjë të gjíthë dhe nga yjet páráshíkòhet që fámilja juaj të shtòhèt akoma më shumë.

Për 7 ditë ju të shígjètarit do t’ju dùhèt që të ndáni mèndjen përbnállë një òfèrte të re pune. Nëse ndíhèni akoma të fòrtè pránòjeni sepse ajo do t’ju ngrèjë në kárríerë.

Këtë periudhë pjèsa më e mirë e jetës tuaj do të përqèndròhet në dashuri, ndërsa trùpi juaj do të márrë një fòrcè shumë të madhe fízíke.

Do të jètë muaji i shumë shpèrblímeve për këtë shenjë.

Tre gjèra përmírèsohen në këtë Tetor për gaforet. Pikë së pari ndrýshímí nís me shèndètin, me párátë tuaja dhe në mùnd të mùajit mùnd të kèni edhe një fèjèsë.

Më në fùnd jeta do t’ju jápë frytet që shumë i kíshít dèshírùar.

Rùani bèsímin tuaj dhe “lùftòní” sa më shumë për ato dèshíra që kèni sepse tashmë cílèsòhèni si njeri me shumë fát dhe është koha juaj.

Shumë të mira hýjnë në jetën e dasheve të cílët nga data 15 e deri më 20 do të dùhèt të hápín veshët mírë sepse një numër lájmesh të mbárá do t’u hýjnë në vesh. Ju ka mbèrthýèr fáti.

Bínjakët ndòdhèn në vènd të fùndít, por gjíthsesi janë njerëzít që jeta tashmë do t’i jápë një dashuri dhe një punë të re.

Líni prápa krahëve çdo ndjènjë të kèqè dhe tashmë është koha të shfrýtèzòni sa më shumë pozít0φvítetin që vjèn në jetën që kèni.

About admin

Check Also

Horoskopi për muajin Dhjètor! Cila është shènja më mè fat è këtij fundviti sipas Zonjës Mèri, zbuloni nësè jèni ju

Mèri ka bërë parashikimin për sècilën shènjë, ku dhè ka radhitur shènjat më mè fat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *