Home / Horoskop / “Asnjë lot i juaj s’do prekë askënd”/ Meri Shehu s’ka lajme të mira për këto shenja: Do iu bëjnë të vuani!

“Asnjë lot i juaj s’do prekë askënd”/ Meri Shehu s’ka lajme të mira për këto shenja: Do iu bëjnë të vuani!

Dashi
Perballe jush egziston sot e bukura dhe bisha tek partneri juaj ne cift apo tek bashkepuntoret. Nese gjeni menyren qe te mos i largoni nga vetja dhe ti shihni ne sy kjo do jete fitore.

Demi
Shume te veshtire do ta keni misionin ne lidhje me punen dhe veprimtarite shpirterore qe mund te keni ndermarre. Asnje sakrifice apo lot juaj nuk do preki askend edhe ne jeten personale.

Binjaket
Sot do kuptoni qe gjerat nuk jane ashtu sic duken edhe me dike qe ne jeten personale ju ka ngritur interesin. Tashme ai shpirt eshte ngurtesuar dhe veshtire ta gjeni mirekuptimin.

Gaforrja
Dikush ne familjen tuaj do sillet shume ftohte me ju ose nuk do ju fali per gabimet apo sjelljen tuaj. Sado qe ju te perpiqeni ti ngrohni marredheniet tashme ato jane toksike dhe me shume do ju bejne te vuani.

Luani
Jeni mesuar qe me menyren tuaj te thyeni dhe akujt me te forte e te ftohte. Po ky akull qe do ndeshni perpara sot mund t’ju veje ne pozicionin e Titanikut. Kujdes nga pakujdesia juaj.

Virgjeresha
Mos mendoni se tashme Dielli qe ndricon per ju do jete kaq i plotfuqishem. Disa pengesa apo forca mund ta erresojne pak diten tuaj dhe ta bejne toksike ecurine. Prisni sa te kalojne disa dite qe te qetesohen.

Peshorja
Keni nje takim te veshtire ne diten e sotme ose perballje ne jeten personale. Nje marredhenie do ju ngrij komplet si ndjesi apo te gjitha inisiativat.

Akrepi
Helm per helm duket sikur Medusa nuk e perballon dot thumbin tuaj helmues. Madje e shihni si ilac per te pastruar gjithe mekatet dhe te keqijat qe ju kane bllokuar.

Shigjetari
Po ngrini nje ari bore ne marrdheniet tuaja me te tjeret duke menduar se jeni shume te kerkuar dhe duhet te mbroheni nga embelsia juaj qe terheq grenzat. Por ju tashme e keni futur doren ne folene e grenzave. Ky muri eshte i tepert.

Bricjapi
Mur per mur dhe kush eshte mur me i forte se sa shkembi juaj kur vendosni se keni te drejte per nje mendim apo vendim. Mendoj qe edhe Medusa do ta kete te veshtire t’ju toksikoj.

Ujori
Per ju ka shume mundesi te hapura por qe katandisen vetem ne nje mundesi qe duhet te kapni do jete ne vendin me te rrezikshem ku ju duhet te veproni me guxim qe ta kapni pasi e kane rethuar shume Medusa.

Peshqit
Nese jeni mjeshter te kamuflimit sot mund te genjeni dhe pasiononi edhe nje femer aq te ftohte sa Medusa. Por kjo mund te perkthehet edhe ne nje fitim ekonomik. Por qe jo te gjithe do munden kurrsesi.

About admin

Check Also

Susan Miller :Do te merrni nje oferte te re pune ! Ajo paralajmeron kete shenje

Dàshi: Ndihéni té lodhúr ngà historià júàj é dàshúrisé, ndoshtà kéni problémé né fàmiljé. Né …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *