Home / Horoskop / Lajme të mira për paratë dhe punën për këto shenja !

Lajme të mira për paratë dhe punën për këto shenja !

Një moment i favorshëm për ata që duan të bëjnë ndonjë takim dashurie: Venusi është në tranzit të favorshëm për dashurinë. Në punë keni plane afatgjata, por përpiquni t’i kushtoni vëmendje asaj që thoni.

Demi

Nga kjo e enjte, Hëna është në kundërshtim dhe Venusi nuk do të kundërshtohet më. Çfarë do të thotë kjo? Që nga e diela dashuria përmirësohet. Në punë, mund të hasni goditjet e fundit të një situate disi të komplikuar.

Binjakët

Marrëdhëniet e gjata janë pak a shumë në pikëpyetje, ka konflikte të vazhdueshme. Në punë ka nevojë të sqarohet një situatë, do të ftoheni për të riorganizuar diçka, përfitoni nga zgjedhja që ju kanë bërë.

Gaforrja

Pasditen e kësaj të enjteje 7 tetor rekomandohet të kapësh kohën me partnerin, pasi ditët e fundit kanë qenë pak të sikletshme për dashurinë. Në punë duhet të jeni të kujdesshëm, po jetoni një realitet plot të panjohura.

Luani

Mëngjesi i të enjtes është interesant për dashurinë, por pasdite kthehet sërish pak tension. Në punë është më mirë të bëni një pushim, e nga ana tjetër të mbani financat nën kontroll.

Virgjëresha

Kini kujdes të mos jeni shumë befasues me partnerin tuaj, mund të krijoni probleme në dashuri që nuk janë të vështira për t’u zgjidhur. Në punë mund të ketë mosmarrëveshje me disa kolegë, por ju grindeni për gjithçka sepse keni argumente të vlefshme.

Peshorja

Kontraste të vogla në dashuri. Në historitë që sapo kanë filluar ka nevojë për më shumë bashkëpunim! Në punë, mund të keni ndryshuar metodën, shikoni dhe përreth jush si po e presin!

Akrepi

Hëna është e favorshme dhe nga kjo e enjte Venusi do të jetë edhe ai në anën tuaj: mirë apo jo? Disa tensione do të qetësohen në dashuri. Në punë, përpiquni të jeni të hapur për gjëra të reja: mos refuzoni propozimet!

Shigjetari

Venusi është në disavantazh për ju. E keni lënë pas dore dashurinë për ca kohë, por ndoshta është më mirë të qëndroni larg saj sesa të debatoni vazhdimisht. Në punë, është koha për të rimarrë një projekt të lënë mënjanë muaj më parë: ndoshta ju kthehet në pasion?

Bricjapi

Hëna është në anën tuaj dhe tani mund të afroheni më shumë me partnerin, ndërsa beqarët mund ta lënë veten të përjetojnë emocione të papritura. Në punë, projektet tuaja mund të pranohen, do të ndjeheni të vlerësuar.

Ujori

Nëse jeni beqarë tani është koha për të përfituar nga këto ditë për të nisur diçka të re dhe të ecni përpara. Në punë, nëse ju është premtuar diçka, mbani mend se dikush po tenton t’ju lërë pas dore apo anashkalojë.

Peshqit

Hëna është në anën tuaj, por disa çështje që keni lënë pezull është më mirë t’i diskutoni tani me njeriun e zemrës e mos prisni ditën pasardhëse, e premte. Në punë disa bashkëpunime do të ndryshojnë, por prej muajsh keni filluar një punë që e kishit kërkuar prej disa kohësh!

About admin

Check Also

Do te kete ndryshime pozitive per keto shenja ! Mwri Shehu paralajmeron

Dashi Komunikoni ndjènjat tuaja hèrët gjatë ditës, sèpsè në mbrëmjè mund të ndihèni shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *