Home / Horoskop / Sot mbaron Mërkuri retrograd: Javë e mbarë për këto tre shenja të Zodiakut !

Sot mbaron Mërkuri retrograd: Javë e mbarë për këto tre shenja të Zodiakut !

Fillimi i tetorit ka qënë ters për të gjitha shenjat, pasi Mërkuri ndodhej në prapavijë.

Normalisht disa e kanë përjetur më keq se të tjerat. Por një lajm mirë për të gjithë ju, tani do të merrni frymë lirisht, sepse më 18 tetor, Mërkuri retrograd do të mbarojë.Ky muaj testoi testoi forcën e marrëdhënieve tuaja, duke krijuar konflikte që ende kanë nevojë për zgjidhje.

Epo, sipas astrologjisë, mbas 18 tetorit do të jetë e mbarë për këto shenja të zodiakut:

Peshorja:

Më 23 tetor, dielli do të lërë pas muajin e Peshores së bukur dhe të ekuilibruar për të hyrë në muajin e Akrepit pasionant dhe seksi. Gjatë këtij sezoni ju mund të merrni një perspektivë më transformuese, duke ju ndihmuar të ndërprisni lidhjet nga të cilat jeni gati të shkëputeni. Akrepi është gjithçka ose asgjë, dhe këtë sezon, duhet të shikoni thellë brenda dhe të merrni disa vendime serioze. Akrepit i pëlqen t’i çojë gjërat në një nivel tjetër, kështu që pse të mos ndiqni shembullin e tyre?

Akrepi:

Bëhuni gati, Akrep. Deri në fund të kësaj jave, dielli do të ketë hyrë zyrtarisht në shtëpinë tuaj. Gjatë kthimit tuaj diellor, mund të gjeni veten duke menduar se sa larg keni arritur gjatë këtij viti.

Gjatë gjithë luftimeve dhe të gjitha momenteve të bukura, ju keni zbuluar nivele të reja të forcës brenda jush. Personaliteti juaj është gjithmonë në rritje, dhe tani që sezoni i Akrepit është këtu, ju mund të gjeni një burim më të thellë të vetë-pranimit. Merrni të gjithë mençurinë që keni fituar dhe mendoni se si dëshironi të shkojë viti tjetër.

Shigjetari:

Ju jeni në mes të një prej ndryshimeve më të bukura që mund të ndodhë në astrologji. Tani për tani, Venusi – planeti i dashurisë, luksit dhe miqësisë, po lëviz nëpër Shigjetar, duke përhapur idenë tuaj të romancës në të gjithë kozmosin. Ju mund të flirtoni me më pak përpjekje dhe të jepni një përshtypje për veten që është pozitivisht e parezistueshme. Përqafoni aftësinë tuaj për të qenë personi më seksi në të gjithë ambientin që ju rrethon.

About admin

Check Also

Fat i madh per Binjaket , peshqit duhet te kene kujdes me financat ! Paolo Fox paralajmeron keto shenja

Dashì Të lìndùr më: 21 Mars – 19 Prìll Kjo è hënë është një dìtë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *