Home / Horoskop / “Kujt i sjell para Hëna e plotë?!”/ Në 20 tetor do ia hidhni të gjithave, lum njerëzit që do u vijë FATI në derë

“Kujt i sjell para Hëna e plotë?!”/ Në 20 tetor do ia hidhni të gjithave, lum njerëzit që do u vijë FATI në derë

Edhe vetëm 3 ditë na ndájnë nga èventi më i madh i këtij muaji, që do të jètë fòrmími i hënës së mbárë dhe të plòtë të këtij muaji.

Nga kjo dùkùri do të ketë ndrýshímë për të gjíthë ju dhe për secilën shènjë që kèni ndáj dhe për më shumë ky artíkull do t’ju “ndríçojë” për atë që ju prèt.

Me sígùri ju i njíhni katër shenjat e párá, gáfòrja, demi, dáshí dhe binjakët, por fátin e tyre a e dini.

Për t’iu çlíruar nga të gjítha pròblèmet që po hásni nëse ju i përkisni këtyre shènjave, hápni sytë mirë për çdo ndíhmë që ju òfròhet nga të afërmit apo nga jashtë.

Tashmë ju dùhet të mirëprísni në jetën tuaj zgjídhjen e shumë hálleve dhe kështu fòrcá do t’ju jèpet për të rrègùlluar të gjitha mángèsitë e jetës.

E ardhmja juaj është stábël dhe për një kohë prèj 365 ditësh, asnjë pèngesë nuk do ju dálë párá.

Për ata që jánë bùrra të këtyre shenjave, do t’u dùhet të síllen sa më shumë ròmantikë, sepse atyre që dùan në këtë mënyrë kánë shánsín t’u shtòjnë jetën.

Për sa i përket pèshòres, akrepít, vírgjèreshës dhe luanëve, universi dhe hèna e plòtë për ju do t’ju jápë një trup të fòrtè dhe perfekt dhe një jetë plòt me dashùri.

Kjo, pasi ju jèni njerëz shumë të sínqèrte dhe të dashur dhe ajo që ju kárákterízon është ndjèshmèria dhe sínqèríteti.

I gjíthë dùrími ju ka shèrbýer si një “íláç” për të sístemuar të ardhmen tuaj, e cila për një fát të mirë do të jetë si e shtrùar me petale.

Por, të gjítha dèshírát që kèni dhe plánet që do të kríjoni, dùhet vetëm t’i vèndòsni ashtu si ju thòtë zèmrá dhe jo dùke dègjùar të tjerët.

Duke ndjèkur ëmbëlsínë tuaj, engjëjt do t’i kèni pránë gjithnjë ndáj dhe mòs i hùmbísni shènjat ose rrùgën që ata mùnd t’ju rrèfèjnë.

Ju vlèni mbi çdo gjë në këtë botë, ndáj mòs i hùmbísni rrugës vlèrát tuaja, por mbájeni kokën gjithë lárt sepse ky është dhe sèkrèti se si të mèrrni máksímumin për ç’ka vlèni.

Të ndèrùar brícjápë, ujorë, peshq dhe ju shígjètarë, a jèni të mèrzítur me vèndin ku po jetoni dhe po shíkoni të íkni lárg.

Mbáni në mèndje se hëna e plòtë sjèll shumë fùqí, pozítívítet dhe fòrcè, ndájd he në këtë ditë ju mùnd të pròvòni një lòtári për të íkùr jashtë shtetit.

Me shumë mírësjèllje, pránojeni çdo ndíhmè që po ju vjèn prèj universít, pasi kjo si me “mágjí” do t’ua bèjë të ardhmen ashtu si ju e ëndërròni përditë.

Nëse po mèndoni të nísni një bíznes, koha më e mirë është pas dátës 28, ndërsa për bashkëpùnëtore, do të ishte mirë të zgjídhnit persona që kánë ose shenjën gáforè ose dèmát.

Dhe në këtë mënyrë do të dílni si fítùes nga çdo sítùátë që do ju dápë përbállë.

Lajmi më i mbárë për ju është se pas datës 20, një fùshë e madhe në një dímènsíon ástròlògjík, do t’ju afròjë me një shèndet të fòrtè, qètèsi në punë dhe dashùri dhe gèzím në çdo cep të fámíljes.

About admin

Check Also

Horoskopi Ditor E marte 25 janar 2022

Dàshi Të lindúr më: 21 Màrs – 19 Prill Àsgjë núk është në dorën túàj, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *