Home / Horoskop / Vetëm një shenjë do përjetojë magjinë sipas Paolo Fox: E shtunë p asionante dhe me PUNË të RE!

Vetëm një shenjë do përjetojë magjinë sipas Paolo Fox: E shtunë p asionante dhe me PUNË të RE!

Binjakët

Në dashuri, pak debat po rikthehet në çift. Jepini partnerit më shumë liri dhe pavarësi. Në punë, fundjava vjen më në fund dhe mund të pushoni pas një jave të ngarkuar.

Gaforrja

Në dashuri, për çiftet që kanë përjetuar kriza të vogla do të jetë një fundjavë pasionante. Në punë mund të ndryshoni punën ose të pranoni të bëni një punë në një situatë të ndryshme nga e kaluara.

Luani

Në dashuri, më në fund, Hëna nuk është më në kahun e kundërt, kështu që nëse keni pasur probleme me partnerin ditët e fundit, këtë të shtunë do të sqaroni gjithçka. Në punë, deri në fund të muajit do t’ju ​​duhet të merrni disa vendime të rëndësishme.

Virgjëresha

Në dashuri kjo e shtunë u është kushtuar miqësive, jepini partnerit tuaj pak kohë të lirë dhe merruni me miqtë. Një ditë pushimi total në punë, shtyni çështjet më të rëndësishme për të hënën.

Peshorja

Në dashuri, Venusi në shenjën tuaj favorizon takime shumë interesante që do t’ju ​​ndriçojnë ditën. Në punë gjëja e rëndësishme është të flasësh vetëm nëse është tejet e nevojshme.

Akrepi

Në dashuri, çiftet që janë të lidhur prej kohësh duhet të kenë kujdes nga keqkuptimet. Në punë, punët e reja janë të gjitha një burim shqetësimi, veçanërisht kur bëhet fjalë për të bërë gjëra të ndryshme.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *