Home / Horoskop / Mbani shenim daten 25 Tetor 2021/ Astrologia Meri paralajmeron keto 4 shenja horoskopi per te reja

Mbani shenim daten 25 Tetor 2021/ Astrologia Meri paralajmeron keto 4 shenja horoskopi per te reja

Yjet jánë të përpíktë për të gjítha zhvíllimet dhe ngjárjet që ndòdhín rreth nèsh dhe tani është koha që të mèsòjmë të rejat e fùndit.

Juve do t’ju víjë një kèshíllë, një sùgjèrim apo është koha e dùhùr të zbùlòni se për këtë periudhë, cilat do t’i kèni numrat e fátit.

Për dáshët do të jètë një periudhë pák nèrvòze dhe për të mbájtur një mèndje të qètë, ndònjëherë pránoni edhe krítíkat.

Për afërsisht 10 ditë mbájeni veten në qètèsi dhe hápni sytë mirë nëse shíhni numrin 24 ai ju sjèll fát.

Dùròni edhe pák dèma sepse kèni në fávor shumë plánete dhe për një kohë të shkùrtèr do të hýni në një moment rèalizím dèshírash.

Deri në fùnd të kësaj jave mèndòni se ku doní të pùshòni sívjet dhe zgjídhni një vend “përrállor” sepse fínáncát do i kèni. Numri me fát është 12.

Për të mòs rrèzíkùar me fínáncát jo vetëm sot, por edhe në të ardhmen tuaj, për bínjakèt, yjet ju thònë që deri në fùnd të muajit të kíní shumë kùjdès.

Do të mèrrni një fòrcè që të angázhòheni në shumë vènde dhe kjo ju sígùron punë të reja dhe pse jo shumë përfítíme. Për ju fáti ju afròhet me numrin 55.

Nëse dòni të díni ç’kánë plánífíkuar yjet për gafòrèt, ajo është një shèndet shumë stábèl dhe një mèndje e qètë dhe pa píkën e strèsít.

Çèshtjet në punën tuaj do të përshpèjtòhen dhe nuk do ta ndíeni as shqètèsimin dhe as pròblèmin, ndáj nuk ju pèrbállet asnjë pèngèsë. Numri juaj është 8-a.

Për luanët thùhèt se të shíkòjnë më të mirën në jetën e tyre dhe të lènë pas nègátívítetin pasi e tashme e tyre do t’u ofròjë mùndèsi që e ardhmja e tyre të bèhèt “mágjíkè”.

Fámíljen tuaj do ta “pùshtòjë” bègátia dhe një energjí e mirë, që do t’ju lèhtèsojë nga çdo vùájtje. Nëse dòni të fítòni díçka, kèrkòjeni tek numri juaj me fát 14.

Díta dhe pjesa e mbètur e këtij muaji për ju vírgjèrèshá, do të mbùshet me lájme shumë të mira ku nga jashtë vendit do të mèrrní një mùndèsi (por jo për udhëtim tùrístik).

Dùhèt që të dègjòni sa më shumë zèrát e engjëjve që ju thònë kèshílla sa më të shumta si një mèlòdi qíèllore. Do kèni 20 si numër fáti.

Për të evítùar sa më shumë tènsíonín nèrvòr ju të peshòrève dùhèt që të shmángní sa më shumë márrjèn e hùáve. Nëse e bèni do të kríjòhet një tènsíon mes jush e fámíljes.

Krízát dhe sítùátat e vèshtíra do të lárgòhen pas dátës 25 dhe më pas çdo gjë qètèsi. Keni 54 numër me fát.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *