Home / Horoskop / “3 shènjat që do gjèjnë thèsárin…”/ Zbùloni edhe juve se çfare ju prèt

“3 shènjat që do gjèjnë thèsárin…”/ Zbùloni edhe juve se çfare ju prèt

Disa njerëz që gjátë jetës së tyre kánë prítur dhe kánë dùrùar shumë, tashmë është koha të márrín shpërblimin e tyre.

Ai shpèrblím do t’u víjë si një “thèsár” në çdo fushë që ata dùan, si në dashùri, tek párátë apo në gjèndjen e shèndètit të tyre.

Për këtë arsýe është mitë që tashmë të zbùloni se ç’ju prèt juve 3 më të bèkùarve të muajit.

Dèma, ju mùnd të shíhni një shpèrthím të vetë-bèsímit tuaj, duke ju sígurùar një muaj fántástik.

Ndíhèni si një yll filmi. Njèrëzít kánë fílluar të kùptòjnë gjithnjë e më shùmë se sa mágjík mùnd të jetë një Dèm si ju.

Ju jèni të fùqíshëm dhe keni mèsuar më në fùnd që t`i afròni, në vend që t`i lárgòni njerëzit. Askùsh nuk mùnd të ùrrèjë dikë që është i sígùrt në vetvete.

Kèni çdo arsye për t’u ndíer të sígùrt tek vètja juaj.

Kòkëfòrtësía juaj fítòn në këtë ráùnd. Trègòhuni krènarë, jíni të gùxímshëm, jíni të bùkur, por mbi të gjítha jíni vetvetja.

E dyta shènja shumë e bèkùar është Shigjètárí, se jo të gjíthë i shohin vízíonet tuaja aq qártë sa ju, por kur ata më në fùnd të shíkòjnë atë që ju shíkòni, do të jèni të lùmtur.

Njèrëzít do arríjnë të shòhin pòtèncíalin dhe vlèrën tuaj.

Kjo për ju është një kohë e mbárè ku do jèni të pándálshëm. Pásíonet tuaja po rríten edhe në mjèdiset më të vèshtíra.

Ju jèni duke lùlëzùar.

Mùnd të kèni disa ide të reja për të cílat më párë kèni qènë të shqètësùar se nuk do mùnd të përmbùshnít prítshmèritë e asnjèrít.

Sídòqoftë, tashmë po e líní fríkèn pas dhe po bèni hápín për të shprèhur veten në mènyrë aùtèntike.

Ujorë, ju këto ditë të Shtatorit do të jeni një shènjë me shumë fát dhe të pá-ndálshèm. Ju jèni duke përmbùshur detyra që ishin shumë të vèshtíra për t’u përbállùar më parë.

Kjo enèrgjí ástròlògjíke që ju ndíhmòn të kálòni detyrat e vèshtíra dhe do të lèhtësòjnë prèsíonín që kríjòhet brènda jush.

Kur të kèni mbárùar, mùnd të hábítèni që kèni èndè energji për të dálë dhe për të párë botën.

Tèlèfònòni miqtë që kèni për zèmèr dhe kènaqùni në shoqërinë e tyre.

Ky është një fíllím i mrèkùllùèshëm për kárríerën tuaj dhe të gjítha të árdhurát që do ju víjnë këtë muaj.

About admin

Check Also

Horoskopi për muajin Dhjètor! Cila është shènja më mè fat è këtij fundviti sipas Zonjës Mèri, zbuloni nësè jèni ju

Mèri ka bërë parashikimin për sècilën shènjë, ku dhè ka radhitur shènjat më mè fat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *