Home / Horoskop / “Shkopi magjik i Aferdites do bëjë mrekulli për ju!”, ja shenjat që do shkëlqejnë këtë javë sipas astrologes Meri

“Shkopi magjik i Aferdites do bëjë mrekulli për ju!”, ja shenjat që do shkëlqejnë këtë javë sipas astrologes Meri

Dashuri dhe prape Dashuri. Sot e Hene dhe eshte dita e Henes.

Ne Binjak sot hena eshte jashte ontrrollit dhe nuk mund te marrim vendime. Sot dita ka vetem nje ndikim te mire, Aferditen ne Shigjetar. Vetem shprehja e ndjenjave na ndihmon sot te shpetojme nga bllokimi i komunikimit. Cdo gje sot do shihet jap dhe marr por edhe marr dhe jap. E bukura dhe Bisha egziston si ndikim ne marrdhenie personale.

Dashi

Per ju dita ka nje aleance te ndjenjes dhe veprimit. Nje komete do shkelqej ne qiell per ju. Mjafton te jeni aq te pergjegjshem sa ta kuptoni mesazhin.

Demi

Nje takim erotik i fshehte do behet sot per ju nevoje e brendshme shpirterore pavaresisht se ngelet nje pasion i fshehte. Po do merrni riskun ta beni.

Binjaket

Sot hena ne shenjen tuaj ju con ne nje rruge pa krye e cila ne fillim dukej si nje mundesi por qe mbyllet. Ne vift mund te keni nje zhvillim pozitiv dhe ne dashuri.

Gaforrja

Merremi diten me te mira dhe me dashuri. Ato planet manipuluese apo dualizmin shpirteror futeni ne dollapin me rroba te vjetra qe nuk para e perdorni.

Luani

Per ju dita do kete nje surprize te kendshme. Dashuria ju oret ne nje rrugice te panjohur megjithese ju kishit marre boleten per klas te pare ne Avion.

Virgjeresha

Nje loj dashurie nuk do ishte keq ne kete periudhe Nje mesazh i ndjere shume emocionalisht apo nje udhetim pune me baze romantike.

Peshorja

Dita e sotme ju sjell nje lajm te rendesishem dhe i kthen permbys per mire planet tuaja. Nje pretendim i vogel duket se do dal nje mundesi e madhe Apo nga fera e vogel do dal lepuri i madh.

Akrepi

Per ju nje mundesi e madhe ekonomike do cliroj dhe ndjenjat e rrudhura nga pesha e kohes apo pamundesive per tu shprehur. Llafet e Binjakut mbarojne. Sot fillojne lodrat e bukura te Shigjetarit.

Shigjetari

Nje lidhje e mbyshur me shume komunikim por pa ghe konkrete merr fund. Tashme do jeni ju me ndjenjat tuaja dhe shkopin magjijk ne dore ne rrugen e Dashurise. Jeni te verber dhe te shurdher dhe te lodhur apo te varfer. Pa merak magjia e shkopit magjik te Aferdites do bej mrekulli.

Bricjapi

Nese edhe ju vet nuk i besoni dashurise si mund tju afrohen te tjeret dhe tju japin dashuri. Sot duhet te shpreheni detyrimisht se si ndjeheni pavaresisht se mund tju tallin sipas mendimit tuaj.

Ujori

Nuk do pranonit nje partner me te perparuar se ju. Por sot ky partner do ju tregoj se edhe ju mund te dashuroni nese jo ne menyren klasike ne ate moderne. Dashuria mund te vij e maskuar dhe ju duhet ta njihni.

Peshqit

Per ju shtepia sot do duket si nje korridor konvikti duke marre parasysh se nje oferte e re apo reklamom ju con ne nje ambjent teper luksoz dhe me ngjyra.

About admin

Check Also

Horoskopi për muajin Dhjètor! Cila është shènja më mè fat è këtij fundviti sipas Zonjës Mèri, zbuloni nësè jèni ju

Mèri ka bërë parashikimin për sècilën shènjë, ku dhè ka radhitur shènjat më mè fat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *