Home / Horoskop / Horoskopi për datën 28 tetor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 28 tetor nga Russell Grant

Dashi

Dikush do të përpiqet t’ju bindë se ia vlen të ndërmerrni një rrezik. Ju mund ta kuptoni pse ata ndjehen të gëzuar nga mundësitë e reja, por ju jeni më të kujdesshëm. Vetëm për shkak se një shans që u shfrytëzua dikur funksionoi mirë, nuk do të thotë se do të jetë gjithmonë kështu. Nuk ka asnjë garanci që i njëjti lloj suksesi të mund të arrihet përsëri.

Demi

Një marrëdhënie e ngushtë ka qenë e tensionuar për ca kohë. Ju dhe partneri po hiqni dorë nga përpjekjet tuaja për të rregulluar mosmarrëveshjet. Kohët e fundit keni qenë shumë konfuzë për ndjenjat tuaja. Provojeni edhe një herë. Nëse është ajo që të dy dëshironi, do të gjeni një kompromis.

Binjakët

Ka një tension mes jush dhe një rivali. Injoroni çdo akuzë ndaj jush. Nuk mund të vërtetohen. Edhe pse është sfidë, ju vazhdoni të mbani pozicionin tuaj në një event konkurrues.

Gaforrja

Ju urreni të humbni kohë duke mos bërë asgjë kur në të vërtetë ka shumë punë me të cilat mund të vazhdoni të merreni. Shokët tuaj mund të mos tregojnë interes për të nisur detyrat që duhen bërë. Nuk do të shpenzoni energji për çështje të parëndësishme kur preferoni të shpenzoni kohën tuaj në punët me vlerë.

Luani

Shokët mbështesin idetë tuaja për të përmirësuar mënyrën e jetesës. Përpara se të filloni me këto plane, bëni në një listë: të mirat dhe të këqijat. Të gjithë ju duhet të merrni parasysh kostot, shqetësimet e mundshme dhe kufizimet ligjore, si dhe përfitimet e pashmangshme. Ju nuk dëshironi të filloni diçka që nuk mund të përfundojë thjeshtësisht.

Virgjëresha

Pranoni të përfshiheni në një projekt profesional. Kështu nuk do ta humbni potencialin tuaj. Dikush që duket se ka ndryshuar numrin do t’ju kontaktojë. Pasi të keni folur disa herë me të do të kuptoni se e njihni.

Peshorja

Mbahuni fort pas vendimeve tuaja. Dikush do të përpiqet t’ju bindë që të ndryshoni mendje për disa plane afatgjata. Ju po i dëgjoni dhe mund ta kuptoni atë që ata duan të bëjnë, por mund të ndjeni se qëndrimi i tyre është më shumë ndërhyrës sesa i dobishëm.

Akrepi

Një keqkuptim i vogël në shtëpi mund të dalë jashtë kontrollit nëse të gjithë nuk bëni përpjekje për të qenë më të sinqertë me njëri-tjetrin. Një bisedë e sinqertë do të zbulojë një sërë gjërash që kanë ndodhur dhe për të cilat nuk keni qenë në dijeni. Do të dëshironi të interesoheni më shumë për çështjet familjare.

Shigjetari

Një mik po bën disa plane interesante udhëtimi. Po ju jepet mundësia të bashkoheni me ta nëse dëshironi. Rrethi juaj shoqëror po zgjerohet. Kjo shënon edhe fillimin e marrëdhënieve tuaja. Nëse jeni beqar një romancë e re do t’ju sjellë lumturi në të ardhmen.

Bricjapi

Nuk ka rëndësi se sa mundoheni, disa njerëz nuk do të kënaqen kurrë. Meqenëse nuk po përpiqeni t’i bëni ata të lumtur, kjo është shqetësuese. Një pjesë e juaja po pyet nëse kjo marrëdhënie ia vlen. Dikush do t’ju thotë se gjithçka është në rregull, por ju po mendoni: a është vërtet kështu?

Ujori

Ju mund ta filloni ditën me pak energji, por sapo të kalojë pak kohë do të habiteni se sa shpejt rriten nivelet tuaja të energjisë. Duke marrë përsipër një sfidë, do ta vendosni veten në qendër të vëmendjes. Do të shihni më nga afër se si është në të vërtetë të jesh pjesë e një komuniteti të vogël.

Peshqit

Rrotull ka shumë sekrete. Jeni tunduar të pyesni dikë drejtpërdrejt për atë që po ndodh, por në të vërtetë nuk dëshironi të shkaktoni trazira. Ka mënyra të tjera për të zbuluar të vërtetën. Ju mund të gjeni një mënyrë më të matur për të trajtuar këtë situatë.

About admin

Check Also

Horoskopi per daten 26 Mars 2023 nga Rusell Grant

Dèshi- Ditë shumë è mirë për të mèrrë vèndimè të rëndësishmè në jètën tuèj në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *