Home / Horoskop / Kush tha se nuk bëhet KARRIERE të shtunën?! Ja shenja me FAT të rrallë sipas Susan Miller

Kush tha se nuk bëhet KARRIERE të shtunën?! Ja shenja me FAT të rrallë sipas Susan Miller

Dashi

Familjarët në shenjën e Dashit në këtë ditë nuk do të jenë në gjendjen më të mirë. Këtë të shtunë nuk është dita më e përshtatshme për të bërë plane të mëdha. Nuk ka asnjë kuptim që të parashikoni detajet se si do të rrjedhin ngjarjet dhe si do të ndihen njerëzit në lidhje me ju. Mund të ketë ndryshime të paparashikuara në shëndetin tuaj apo në trajtimin mjekësor.

Demi

Nëse ju josheni nga një propozim miqësor apo një perspektivë e çuditshme, atëherë duhet të keni kujdes. Së pari, ato nuk mund të jenë të lehta për t’u realizuar. Së dyti, rezultati ndoshta nuk do të përmbushë pritjet tuaja.

Binjakët

Ka një probabilitet të mundshëm për një ndryshim të madh në karrierën tuaj ose të punëve në familje. Nëse keni lindur në mes të qershorit, atëherë situata do t’ju prekë më shumë, në këtë mënyrë ju duhet fokus, vetëkontroll dhe vetëpërmbajtje.

Gaforret

Këtë ditë gaforret kanë shumë mundësi që të zhgënjehen nga disa ide ose njerëzit, moralit dhe vlerat e të cilëve ju i keni admiruar. Nëse zemëroheni atëherë kujtoni se gjërat përreth jush janë të paqëndrueshme dhe mund të jetë e vështirë që njerëzit t’i qëndrojnë parimeve të tyre.

Luani

Këtë të shtunë ju do të jeni të sjellshëm, me fat dhe paqedashës. Atmosfera përreth jush, megjithatë shpesh herë do të jetë armiqësore dhe e paqartë. Mund të ketë konflikte të papritura dhe çështjet teknike. Por ju, ndryshe nga shumë të tjerë, keni një shansi që të shmangni disa emergjenca.

Virgjëresha

Në çdo partneritet ju do të jeni më të mirët për të marrë përgjegjësinë, ose në të kundër do të jeni të detyruar. Edhe njerëzit që kanë fituar besimin tuaj, mund t’ju lënë në baltë në momentin që nuk e prisnit.

Peshorja

Nëse është e mundur do ishte mirë që të caktonit një orar me mjekun. Në të kundër kujdesuni në shtëpi me mjetet rrethanore. Mos merrni medikamente që nuk ju nevojiten. Kujdesuni për veten duke pirë lëngje, dhe duke ndenjur ngrohtë.

Akrepi

Fëmija juaj ose njerëz të tjerë të rëndësishëm mund të prishin në mënyrë të papritur planet dhe perspektivat tuaja. Por mos u alarmoni. Këto ndryshime janë shanse të cilat do t’ju japin liri dhe më shumë mundësi.

Shigjetari

Këtë të shtunë mund të jeni jashtëzakonisht kërkues dhe do t’i shprehni kërkesat tuaja në mënyrë agresive. Kini kujdes të mos e teproni. Në fushën personale, më në fund mund t’iu dedikoheni plotësisht pasioneve.

Bricjapi

Shpërblimi që meritoni do të varet krejtësisht nga vendimet e të tjerëve. Për të arritur atë që doni, duhet të jeni të gatshëm për të bërë një marrëveshje. Në dashuri, do të shijoni një aventurë që do t’ju mbushë me entuziazëm.

Ujori

Mos hezitoni t’i ndani emocionet tuaja me një mik të mirë. S’ka asnjë arsye që të mbani sekret disa çështje që janë delikate dhe kanë nevojë për t’u konsultuar. Në çift, partneri do të kërkojë ndjesë nga ana juaj. Peshqit Do t’ju duhet të merrni një rol udhërrëfyes dhe të inkurajoni disa persona që kanë më pak përvojë se ju. Edhe pse nuk ju ka pëlqyer ndonjëherë ky rol, sot do t’i përkushtoheni me kënaqësi. Në dashuri, shqyrtojeni mirë situatën para se të përfshiheni tërësisht.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *