Home / Horoskop / Muaji nëntor do të jetë ters për këto shenja të Zodiakut

Muaji nëntor do të jetë ters për këto shenja të Zodiakut

Gjethet po bien, temperaturat po bien dhe ju po i afroheni gjithnjë e më shumë pjesës më të ftohtë të vitit.

Edhe pse gjethet e vjeshtës mund të jenë ngushëlluese, ato gjithmonë mund të vijnë së bashku me një astrologji stresuese.

Ky nëntor është i mbushur me shumë ulje-ngritje, pavarësisht se cila mund të jetë shenja juaj e horoskopit. Megjithatë, disa prej nesh mund të ndiejnë barrën e të gjithave.

Nëntori 2021 do të jetë muaji më i keq për këto shenja të zodiakut:

Dashi

ADVERTISEMENT
Nëse ndiheni të mërzitur këtë muaj, ka një arsye astrologjike për këtë. Dielli do të kalojë pjesën më të madhe të muajit në shtëpinë tuaj të tetë të thellësisë, përfundimeve dhe transformimit, gjë që mund t’ju bëjë të ndiheni sikur po largoheni nga diçka që dikur ishte e rëndësishme për ju.

Ndërsa përqafoni metamorfozën e të lëshuarit, thjesht po pastroni hapësirën për t’u rritur.

Mund të zbuloni edhe gjëra të reja për veten tuaj pasi të vërtetat e fshehura bëhen të dukshme. Lëreni procesin e zbulimit të sekreteve t’ju bëjë të bndiheni më të lirë.

Demi

Ky muaj nuk është shaka, Dem. Gjatë gjithë nëntorit, planetë të ndryshëm do t’i kundërvihen Uranit në Dem, duke ju hapur rrugën për të përjetuar surpriza të pakëndshme për veten dhe ambientin që ju rrethon.

Luani

Këtë muaj, kozmosi po ju inkurajon të forconi marrëdhëniet tuaja familjare dhe të rimbushni shpirtin tuaj përmes aktiviteteve në shtëpi dhe pushimit.

Por kjo është më e lehtë të thuhet sesa të bëhet, veçanërisht nëse ka një dollap plot dramë për t’u marrë me të. Ndërsa përqafoni procesin e rilidhjes me hapësirat tuaja të shenjta, mund të ndiheni emocionalisht të dobët.

Tiranapost.al.Z.B

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 24 – 30 Mars 2023

Horoskopi i Dàshit Pèsë yjè për Dàshin. Në dàshúri kèni shúmë gjërà për të bërë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *