Home / Horoskop / Një lajm i fuqishëm erdhi! Ja kush e nis Nentorin me kaq shumë FAT sipas Meri Shehut

Një lajm i fuqishëm erdhi! Ja kush e nis Nentorin me kaq shumë FAT sipas Meri Shehut

Peshores

Ne kete pozicion te dobet duhet te kemi nje sjellje te kujdesshme dhe fine
Diplomacia ,respekti dhe harmonia mund te na sherbejne me shume se gjithcka

Ne kete moment duhet te shmangim zgjdhjet qe bejme ne nxitim e siper
Ato lidhje apo marrdhenie qe kane pesuar plasaritje nuk rregullohen dot me
Vetem ata qe kane vertete cilesi dhe vlera ne qellimet e tyre do presin me durrim per nje fillim te ri

Dashi
Sot eshte dita e fundit ku do shikoni nje antagonizem te shfrenuar ne drejtim tuaj Por kjo dite do ju mesoj si te mblidhni fuqite per te kundervepruar ne ditete e ardhshme

Demi
Nje konflikt ne pune sot duhet mbajtur nen kontrroll qe te mos pasohet me thashetheme te cilat do ju ndikojne negativisht ne te ardhmen persa i perket bashkepunimeve qe prisni

Binjaket
Sot eshte mundesia e fundit e ketyre muajve te fundit qe te kapni ndjenjen tuaj apo te luftoni per dike qe doni prane jush Por mund te ndodh edhe ballafaqimi i fundit me nje person qe ju ka lodhur ne jeten personale

Gaforrja
Sot do kaloni nje gjendje pak arogante me pjestaret e tjere te familjes apo te afermit Kjo nuk do mbetet me kaq pasi do shikojme qe dicka ju mungon dhe ditet ne vazhdim do ta tregoni .

Luani
Duhet te themi qe nje sjellje me diplomaci nga ana juaj do ju mbaj akoma ne loj dhe do ju coj ne nje drejtim ku akoma edhe pse jeni vone mund te nuhasni eren e fitores

Virgjeresha
Sot duhet te beni shpenzimet e fundit persa i perket investimit ne jeten personale dhe deshires per te dominuar tregun erotik dhe ate ekonomik .

Peshorja
Do jeni sot ne nje dite me fat persa i perket energjise se Marsit ne shenjen tuaj Ndoshta jeni ndjere me nervoze sec duhet por kjo nuk duhet marre si problem psikologjik por si nje energji e brendshme qe nuk po gjen rrugen e daljes.Mundesia e fundit per te bere dicka te rendesishme

Akrepi
Dhe sot do jete dita ku do durroni dhe do mbani si malet me bore para se te shpertheni apo te ndjeheni te bllokuar brenda jush .Durrimi do jete arma juaj me e forte

Shigjetari
Dita e sotme do tregoj se me ke persona mund te shkoni mire dhe me ke kjo periudhe ka qene kalimtare dhe thjesht nje dipllomaci sjelljeje per te rregulluar marrdheniet tuaja

Bricjapi
Kjo periudhe e fuqishme per ju mbaron ne diten e sotme Nje mundesi per tu sqaruar me eproret apo njerzit qe ju kane luftuar apo kane bere thashetheme te forta per ju

Ujori
Nje terren i veshtire por joshes ka qene per ju kjo periudhe nese keni pasur synime ne lidhje me kontakte jashte vendit apo ne lidhje me nje ndryshim te jetes suaj ne stilin e jeteses

Peshqit
Periudha e sherreve dhe sqarimeve apo shpenzimeve te medha me sot duhet te marri fund Por dita e fundit eshte gjithmone me e rrezikshmja pasi jeni te lodhur te plagosur dhe kjo sjell perballje te pamenduara mire dhe shpenzime ne inat e siper
per parashikime te detajuara te jetes personale punes dashurise shendetit

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *