Home / Horoskop / “Mbáni shënim dátát 5 dhe 7…”/ Janë 3 shenja do márrín lèk e dashùri këtë muaj

“Mbáni shënim dátát 5 dhe 7…”/ Janë 3 shenja do márrín lèk e dashùri këtë muaj

Eshtë një fíllim muaji dhe ashtu siç ndòdh për çdo muaj, yjet për ne sjèllín nje páráshíkím se ç’prítet të ndòdhë në víjím. Këtë rrádhë bèhèt fjale për 10 ditët e párá të këtij nëntori, ku disa shènja do te pozícíonohen mbi te tjerát.

Ato do të jènë më të prèkùra në fushën e ndjènjave, do të jènë të bèkùara me një shèndèt që nuk i afròhèt asnjë sèmùndje. ADVERTISEMENT Mádje mùnd te kemi nga ata qe do márrín dhe hápín e madh drèjt nje mártèse që do t’u jápë shánsín të kríjojnë një fámilje të madhe. Për sa i pèrkèt rèndítjes, fíllojmë me vèndin e parë ku jo si për çùdi janë gaforèt.

Për ta ka árdhùr koha për t’i kùshtùar vèmèndje të veçantë njerëzve tuaj të zèmrès. Ka shùmë gjëra për të fòlur, por do të ndíhmònte nëse ju mùnd të ndáni nga thèllèsia e zèmráve tuaja gjíthçka që ka të bèjë me rrítjen tuáj. Kjo do t’ju ínkùrájojë të jèni të sínqèrtë dhe të hápur me njëri-tjetrin dhe të jèni të qártë për çdo gjë që mùnd të kètë shkáktùar një pròblèm.

Do të lèhtèsojë akoma më shumë kòmùnikímin më të mirë në të árdhmèn. Ku i díhèt, me mùndèsi të madhe mùnd të bèhèni gáti per ndònje háp me te madh në jetën tuaj që do t’ju hápë rrugët e bèrèqètit. Vèndín e dytë e zènë fátlùmët e akrèpít.

Bíseda mes jùsh dhe një pèrsòni të dashur do rrjèdhè këtë pèriùdhë. Ndònjëhèrë mùnd të mèndòjmë se po flásím, mègjithátë ne kèmi fòlur vetëm ne menyre ègòíste dhe jo nga thèllësía e zèmrès. Mèrrni më shumë kohë per të pátur një bísèdë më të thèllë dhe për të ínkùrájuar një zgjídhje të vèrtètë. Do të rínòvojë dhe fòrcòjë lídhjèn mes jush dhe do t’ju ínkùrájojë që të dy të “bíni” sèrish në dáshùri.

Po kèrkòni që t’ju áfròhen më shumë lèk në jetën tuaj? Epo, për këtë gjë, këtë muaj dùhèt të mbáni shènim vetëm dáten 7. Rèndítet si fátlùmi i tretë brícjápí. Të gjíthë do të jenë shumë më të thèllë në kòntákt me ndjènjat e tyre këtë nísje të këtij nèntòri. Pra, mos u hábítni nëse persònat që i kèni shumë për zèmèr, páprítmas t’ju thònë një dèklarátë përkùshtími apo t’ju jápín pròpòzími që do të sjèllin fítíme.

Pas gjithe asáj kohe që kèni prítur gjátë kjo mùnd t’ju dùket si një árritje shumë e madhe. Mùnd të dùket si një sítuátë “gjithçka ose ásgjë”, por nga ána tjetër, është gjíthashtù një kèshíllë, më mirë vònë se kùrrë. Në lídhjè me përmírèsímin e gjèndjes èkònòmíke të shtèpisë tuaj, do të ndòdhë një ngjárje e madhe dhe për këtë dùhèt që në kálèndárin tuaj të shènòni datën 5 të muajit.

About admin

Check Also

Susan Miller :Do te merrni nje oferte te re pune ! Ajo paralajmeron kete shenje

Dàshi: Ndihéni té lodhúr ngà historià júàj é dàshúrisé, ndoshtà kéni problémé né fàmiljé. Né …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *