Home / Uncategorized / Katër shenjat që do shkëlqejnë në dashuri këtë Javë!

Katër shenjat që do shkëlqejnë në dashuri këtë Javë!

Kush janë shenjat e horoskopit që janë të puthur nga fati këtë javë

1-Akrepi

Kush ka thënë që dashuri bëhet vetëm në errësirë. Për ty të bësh dashuri më drita ndezur është tepër eksituese.

2- Bricjapi

Të dëgjoni fjalë dashurie që ju pëshpëritin në vesh teksa jeni në krevat me partnerin tuaj ju çmend.

3- Shigjetar

Nuk do rrini në qetësi as poshtë çarçafit dhe partneri do argëtohet duke ju dëgjuar.

4-Gaforrja

Mënyrat tuaja të ëmbla dhe të buta do të bindin dikë që të plotësojë dëshirën tuaj të ndaluar.

About admin

Check Also

Fundi i Janarit do jetë i ëmbël për keto 5 shenja të horoskopit! Ja çfarë zbulon Meri Shehu

Sipàs àstrologès Mèri, ngà dàtà 14 janar dhè dèri në 31 janar do të jènë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *