Home / Horoskop / Vetëm sot e gjen saktë! Zgjidh Sferën Mágjíke që parashikon të ardhmen!

Vetëm sot e gjen saktë! Zgjidh Sferën Mágjíke që parashikon të ardhmen!

Shumë prej jush do të kishin shumë ne.vojë për një lexim të fatit apo për një parashikim se çfarë do të nd.odhë me ju në të ardhmen e afër.

Meqë dita e sotme 10 nëntori sjell një energji të madhe pozitive dhe një frýmë plot bekim nga Universi, testi që do t’ju rrëfejmë sot tregon tre sfera mágjíke të cilat të lexojnë dhe të këshillojnë për të ardhmen tënde.

Mos hùmb më kohë por bëj zgjedhjen tënde. Fíksoji mirë tre sferat dhe më pas bëni zgjedhjen tuaj dhe do të lexoni atë parashikim të fòrtë që të sjell Universi për ty.

Zgjodhët Sferën Mágjíke me numrin 1:

Mesazhi: Ti në këto çaste ke shumë ne.vojë për më shumë dashuri dhe gëzim dhe lumturi në familjen tënde.

Kjo është ajo që kërkon shpirti juaj dhe ju lùteni çdo ditë që kjo ëndërr të bëhet realitet.

Disa lòdhje në shtëpi dhe disa situata jo të mira kanë sjell një shèrr mes teje dhe fëmijëve dhe situata mes teje dhe burrit apo gruas duket pak e ftòhtë.

Ju po kërkoni ta hárròni sa më shpejt këtë situatë dhe kërkoni që shumë shpejt shpirti juaj të bekohet me dashuri dhe ju të lini pas këtë periudhë që për momentin po ju duket si një mákth.

Ka një lajm shumë të mirë për ju dhe bëtë mirë që zgjodhët sferën numër 1.

Ja çfarë parashikon kjo sferë për ju dhe gjendjen tuaj në këto momente.

Parashikimi për dashurinë:

Për ju do të vijë një shèrím i madh këtë të diel pasi një pròpozím i një prej familjarëve do të bëjë që të gjithë ju do të gjeni sërish dashurinë dhe gëzimin që tashmë duhet shumë lárg nga familja juaj.

Nuk do të kesh më shèrre dhe e gjithë energjia nègátive që të kishte kápur shtëpinë, do të zhdùket falë fòrcës së sferës mágjíke.

Parashikimi për financat dhe shëndetin:

Financat nuk do të të ndrýshojnë. Ti nuk po vùán nga financat dhe deri tani gjendja është shumë e mirë dhe do të të mbetet e mirë. Lòdhja në shtëpi dhe situata në familje të krijoi strès dhe ti po kalon një periudhë të vèshtírë, por nga e diela gjithçka do të të kthehet në normalitet, do të të kthehet shëndeti i mbarë dhe buzëqeshja në fytyrë.

Zgjodhët Sferën Mágjíke me numrin 2:

Mesazhi: Ti kërkon të hárròsh sa më parë hállet që të kanë krijuar bòrxhet ndáj dhe bekimi yt do të jetë financiar.

për të përballuar jetën ty të është dashur të marrësh shumë hùa dhe bòrxhe pasi jeta për ty ka qenë shumë e vèshtirë.

Madje as në punë nuk të kanë ardhur përfitime financiare pasi ti po bën një punë që nuk sjell frýte.

Për ty gjërat do të të ndrýshojnë shumë shpejt dhe për mirë, pasi që i vogël ti ke sjellë mirësi në këtë jetë dhe ke treguar një shpirt páqèsor dhe Universi nuk të sheh dot duke vùájtur.

Për këtë arsye, dùro deri këtë të hënën, pasi një punë e re, një biznes i ri do të të ndriçojë në jetën tënde.

Parashikimi për dashurinë:

Do të bekohesh me shumë fat në financa dhe ato përfitime që do të marrësh duhet të shpènzosh pak kohë me personin që dashuron më shumë në këtë jetë. fantazo për disa ditë pushim pasi dashuria do të të ri-ngjállet sërish.

Parashikimi për financat dhe shëndetin:

Universi e ka ndárë mendjen. Një bekim me párá do të vijë për ty, ndërsa në lidhje me shëndetin, duhet që të mërkurën tjetër ju duhet të bëni një kontroll pasi kjo lòdhje e bòrxheve mùnd të ta ketë dòbësuar pak ímùnítetin dhe shëndetin.

Zgjodhët Sferën Mágjíke me numrin 3:

Mesazhi: Ty të kanë bërë mágjí, por do të të fshíhet shumë shpejt.

Planet e tua dhe ëndrrat e tua nuk po bëhen dot realitet pasi një person shumë pranë jush me lígësinë e tij dhe me shpirtin e tij të zí nuk po ju lë të ecni përpara.

Me kèqardhje duhet t’ju themi se jeni deri diku nën ndíkimin e syrit të kèq.

Çfarë do të bëjë Universi për ju? Ju jeni me shumë fat pasi data 11 nëntor (nesër) do të sjellë një bekim dhe një energji shumë të fòrtë e cila do të bëjë që syri i kèq që të ka prèkur do të “ngòrdhë” totalisht.

Bëje sot një listë me dëshirat e tua më të zjárrta, pasi nuk do të kesh më mágjí në trupin tënd dhe ëndrrat e tua do nisin të bëhen realitet.

Parashikimi për dashurinë:

Në datën 20 nëntor ti duhet ti bësh një dhuratë romantike burrit apo bashkëshortes tuaj, pasi kjo do të bëjë që gjatë gjithë 2021-shit ju do të bekoheni me dashuri.

Parashikimi për financat dhe shëndetin:

Duke vlerësuar faktin se nuk do të kesh më syrin e kèq në shtëpinë tënde ose në trupin tënd, do të bëjë që më në fùnd do t’i hapet rruga fatit të mbarë në financa dhe shëndeti juaj do të përmirësohet shumë.

About admin

Check Also

Jeta juaj do te ndryshoje per mire ! Meri Shehu paralajmeron

Dàshi Kà àrdhùr momènti për të konfirmùàr individùàlitètin tùàj dhè zgjèdhjèt è jètës. Ènèrgjià plànètàrè …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *