Home / Horoskop / Hena e plote! Cfare fati po vjen…edhe 5 dite do prisni ju kater shenjat

Hena e plote! Cfare fati po vjen…edhe 5 dite do prisni ju kater shenjat

Bëhuni gati për një tjetër eklips hënor të fuq.ishëm më 30 nëntor! Një eklips i Hënës së Plotë, ka tendencën të sjellë njoftime të papr.itura, ngjarje sho.kuese, fu.ndin e diçkaje apo edhe fillime të reja.

Si gjithnjë, eklipset ndikojnë më shumë tek disa shenja se tek disa të tjera.

Ndryshe nga herët e tjera, do të veçojmë shenjat që do të ndikohen më pak nga eklipsi i 30 nëntorit.

Shenja e Dashit

Ne pune do kesh nje bekim te madhe dhe nje nga periudhat me te arta dhe fitimpr.urese, ky eklips hënor do t’ju gjejë shumë të ngarkuar.

Ca këshilla? Je gjithmonë gati për t’u arra.tisur nga pro.blemet dhe për ngjarjet që të kanë shqe.tësuar në të shkuarën. Ky eklips do të sjellë disa ndr.yshime të vogla në jten tënde, prandaj mos ju përmbaj asaj në mënyrë str.ikte. Beso që universi po punon për ty dhe gjithçka do të shkojë mirë. Do te perjetoni nje periudhe shume te mbare.

Shenja e Gaforres.

Është e rëndësishme të nda.loni, ta merrni shtruar dhe t’i jepni vetes pak kohë për të kuptuar çfarë keni arritur dhe çfarë jo.

Do të ndjeni energjinë e eklipsit në mënyrë më mis.tike, prandaj për momentin shkë.putuni pak nga puna dhe kushtojini rëndësi ëndrrave dhe dëshirave të shpirtit. Pak pushim dhe ëndërrim nuk do të të bënte k.eq. Per ju edhe 5 dite dhe do te ketni nje bekim te madh per shendetin tuaj. E ku ka me mire!

Shenja e Peshores.

Energjia e një eklipsi është gjithnjë e paparashikuar, prandaj rruga nuk mund të shihet qartë. Nuk do të mund të keni kontroll për ndr.yshimet që vijnë bashkë me të, prandaj thjesht vazhdoni ndi.qni rrugën që përputhen me interesat tuaja, edhe nëse ju duket sikur është e mbushur me pen.gesa.

Nje keshille per ju eshte qe mendoni per 5 ditet e adhshme per nje deshire pasi kjo eshte periudha juaj dhe deri ne 20 dhjetor do te plotesohet gjithcka.

Shenja e Bricjapit.

Si shenjë Toke, stabiliteti është shumë i rëndësishëm për ju, gjë e cila mund të tro.nditet pak gjatë këtij eklipsi. Gjithsesi, në vend që t’i bëni gjërat të pam.undura, lëreni universin të punojë për ju.

Mos u ndj.eni fa.jtorë që vendosni veten si prioritet dhe merrni kohë për të pu.shuar. Per ju po vjen nje bekim i madh shpirteror qe ju sjell shume paqe dhe do ju la.rgoje te gjithe energjine neg.ative.

About admin

Check Also

Mekuri ne prapavije ! Si ndikon dhe cfare duhet te keni parasysh

Dèri në 3 shkurt duhèt të gjithë të bëjmë kujdès mè mënyrën si flàsim, çfàrë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *