Home / Uncategorized / Susan Miller zbuIon se çfarë i pret shenjat këtë fundjavë: Kjo shenjë do përj.etojë r omanca të zj. arrta!

Susan Miller zbuIon se çfarë i pret shenjat këtë fundjavë: Kjo shenjë do përj.etojë r omanca të zj. arrta!

Horoskopi i fundjaves nga astrologia Susan Miller:

–Dashi : Lidhur me Financat ju po prisni nje sasi parash e cila po ju vo nohet, megjithate mos u shqe tesoni sepse do vije. Jini te du ruar. Fundjaven eshte mire qe ta kaloni ne shtepi me te dashurit tuaj sepse kjo lidhet d irekt edhe me ndjesite tuaja.

–Demi : Fundjava juaj pritet te jete e zj .rrte, plot ro.mance dhe er. os. Do ju l inde deshira te udhetoni dhe do keni financat per te perballuar udhetime sado modeste. Sidoqofte Udhetoni, do ia kaloni mire!

–Binjaket : Natyra juaj e bri shte por njekohesisht e mbledhur dhe mjaft e guximshme ju ndan nga aventurat dhe ju sugjeron nje l iber apo filma te bukur te shoqeruar me kafe dhe biskota kete fundjave. Nuk po pen doheni per asnje minute, gl lenjke apo kafshate!

–Gaforrja : Fundjava juaj do te jete e nga.rkuar me pune dhe mendime te forta. Ne dashuri do jeni te vaket prej angazhimeve qe do keni megjithate mbajeni nje sy ha pur dhe nje ve.sh perpj.ete per cdo mundesi qe mund te kaloje per nje kafe apo nje darke perndryshe fundjava juaj do kaloje sa hap e mb yll syte!

-Luani : Kjo fundjave e juaja ka fjalen “R.omance” te shkruar kudo rreth saj. Ju do te dilni nga vetja dhe do jeni romantike e te kuj.desshem kundrejt partnerit tuaj. Ky i fundit do cu.ditet, por njekohesisht do e dashuroje kete ane tuajen sidomos nese e coni ne Ksamil per fundjave!

–Virg jeresha : E keni lene shtepine pas dore prandaj argetohuni si fillim duke pastruar me the mel, dhe me pas duke shf.letuar katal logje per te shtuar detaje te reja ne ambientin e shtepise suaj. Mund te duket e mer zitshme, por do rezu.ltoje nje fundjave arg.etuese.

–Peshorja : Nje mik i vjeter mund t’ju kont.aktoje fiks kete fundjave qe preferoni te jeni vetem. Mos u cu.disni nese miku juaj ju shfaqet me lule dhe nje shampanje ne dore.

–Akrepi : A mos keni nje deshire te f. lakte per te bere dicka produktive si nje pikture, nje minidokumentar, nje film me metrazh te shkurter, te shkruani nje liber, te stiloni nje veshje unike ? Epo gezohuni akrepe sepse financat per te perbaIIuar shpenzimet po vijne dhe shtepia juaj do kthehet pe rm.bys!

–Shigjetari : Juve me ne fund do ju jepet mundesia te flisni me dike qe prej kohesh e keni pelqyer dhe fundjava do rezultoje biseda me kete person dhe mendime per te teksa endeni ne shtepi me nje p ije ne dore.

–Bricjapi : Kete fundjave ju do pus ht.oheni nga ndjesia per te qene do.minante, kjo gje do joshe partnerin tuaj me te cilin do ishte mire nje udhetim ne bregdet pasi kjo do e magjepse. Mos hezitoni dhe as mos mendoni dy here. Plenetet jane ne krahun tuaj.

–Ujori : Shkoni diku ku ka pyll, ku ka male, ku ka vetmi dhe e vetmja kenge eshte ajo e Nenes Natyre. Jeta sentimentale nuk eshte mire dhe do keni nevoje per ve.tmi dhe vende qe do ju mbushin shpirtin me p/aqe.

–Peshqit : Keni qene te perkushtuar gjate gjitha kohes ne pune dhe nuk e keni diktuar fare si ka fluturuar 2021 ! Jemi ne NENTOR, nisu diku jashte dhe kushtoja fundjaven vetes dhe partnerit tend.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *