Home / Horoskop / Demi i pari, Akrepi i fundit/ Keto jane 5 shenjat me FAT per 10 ditet qe vijne te muajit Nentor

Demi i pari, Akrepi i fundit/ Keto jane 5 shenjat me FAT per 10 ditet qe vijne te muajit Nentor

Është fálás të trègòhèni sa më bùjar në jetën tuaj dhe mbí të gjítha yjet ju kèshíllojnë që të dhùròni sa më shumë òptímízëm, si vetes tuaj dhe të tjèrëve.

Ju jèni të gjíthë kríjesa që jeni në qèndrën e vèmèndjes së Uníversít, i cili me fùqínë e planetëve, rrègùllon fátin tuaj në çdo mòment të jetës.

Píkërisht një mòment fántástik dhe shumë i vlèfshëm edhe dhe kjo nátë e mbárë e hënës së mádhe dhe të plòtë të kësaj dáte mágjíke që me shumë mùndèsi do ua plòtèsojë dèshírát.

Për këtë gjë është mirë që këtë dítë mòs ta líni t’u shkòjë kòt, ndáj dhe sot párá se të shkòni për të fjètur, thjèsht ndízni një qírí të thjeshtë dhe thòni në mèndjen tuaj një lùtje ose një dèshírë që dòni ta rèálizoni.

Çdo gjë do të márrë fòrcè për mirë, sepse sot është díta e vètme ku sátèlíti më i afèrt me tokën, Hëna, do t’ju jápë të gjíthëve ju sa më shumë nga “mágjía” e saj.

Dhe párá se të shkòni në gjùmë ju dùhet ta mèsòni se ç’ndòdh me fátín tuaj në këto dítë dhe píkërisht pás hënës së plòtè të mágjíshme.

Nëse po flásím për dashët, atyre kjo mágjí do t’u ndálë lòdhjèn në punë dhe do t’u dhùròjë sa më shumë çaste të qèta dhe pa strès.

Edhe ju dèma do të arríni të fítòni gjíthçka që kíshít hùmbùr më párë, ndërsa për bínjákët kjo hënë në mèndjen e tyre ju sjèll ide më të qárta se si t’ia dílni mbánë nga aty ku kíshí ngècùr.

Gafore të dáshùra, mòs u lòdhní më së kèrkùari punë se mùndèsía ju arríhet pas dátës 21 ndáj dhe òfèrtën pránòjeni, ndërsa për luanët, prèkja më e madhe nga mágjía e hënës do të jènë një èkònòmínë që i rrítet.

Ju peshoreve kjo hënë e plòtë dhe një fùqí të pa-ímagjínùèshme më parë ju fòrcòn fízíkun tuaj, ndërsa sa për vírgjèrèshat do t’i ndíhmòjë që me pák më shumë punë, të ngrèjnë “në ajër” bùxhètin e tyre.

Një kèshíllë ju sjèll hëna juve të dáshur akrèpë duke ju thènë që dèri në fùnd të shtatorit, të sístèmòni gjíthça që nuk shkòn brènda shtëpísë tuaj.

Ndërsa për shigjetarët asnjë háll se çfarëdo që të bèni, ky muaj mbýllèt me plòtèsím dëshírásh për ju.

Rùáni sa më të qètë mèndjen tuaj bricjapë, sídòmòs nga data 22 deri në 24 dhe në këtë dy dítësh, mèdítoni sa më shumë dhe lídhùni me natyrën për të párándálùar një shèrr të madh.

Ujori është një shènjë që uníversi e do shumë ndáj dhe do ta “mbùlojë” me mírèsi deri në fùnd të muajit dhe kështu është dhùráta më e madhe e hënës.

Dhe sa për peshqít hëna është kòmplèt në fávòr të tyre duke i shtýrè drèjt një rrùge plòt pròspèrítet dhe më shumë të pa-prítùra nga fáti.

About admin

Check Also

Susan Miller :Do te merrni nje oferte te re pune ! Ajo paralajmeron kete shenje

Dàshi: Ndihéni té lodhúr ngà historià júàj é dàshúrisé, ndoshtà kéni problémé né fàmiljé. Né …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *