Home / Horoskop / Do ju plotesohen 3 deshira qe keni prej kohesh/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Do ju plotesohen 3 deshira qe keni prej kohesh/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Anèmbanë botës ka shumë njerëz që do të márrín më të mirën e kësaj periudhë, sepse mèndòhet se fùndi i Nentorit do të jètë si një fátsjèllës për ju.

Do të kríjòhet një dukuri që qùhet “Unáza e Fátit” dhe nga ajo do të kríjohen porta të rèja që ju do të dèvíjoni jetët tuaja në një të ardhme më të mirë.

Ky fákt do të kríjojë një ndíkim shumë të madh tek çdo shènjë dhe tashmë juve ju dùhet që vètëm të shíkòni ç’ndòdh me ju.

Kjo ùnazë fáti për dashët do të ndíkojë më të shumti dhe më së miri në kárríerën e tyre dhe në çështje të punës. Do t’ju kríjohet një e ardhme e lehtë dhe jo e kòmplíkuar.

Shumë frýmëzím për demat do të sjèllë ajo unazë e fátit për ju dhe ky fákt do t’ju “shkùndè” pluhurát dhe do t’ju ùdhèhèqë drèjt një rruge më të bègátë.

Juve të bínjakëve do t’ju pástròhet shpírti dhe e ardhmja juaj nuk prèket më nga tèrsí dhe kështu do të kèni një mèndje të qètë për vèndíme të sákta.

Shumë, por shumë ama do të ndrýshòjë edhe jeta juaj gáfore dhe më së shùmti do të ndíeni një bèkím shumë “të thèllë” brènda familjes tuaj.

Në punë më shumë pèrgjègjësi dhe një punë të re në ròlin e shèfit është ajo që fáti i sjèll luanëve që më në fùnd do të mbájnë në duar ato ç’ka dèshíròjnë.

Vírgjèreshá, do pránòni te vèrtèten per veten tuaj dhe pártnèrin tuaj, por kjo do bèhèt pas nje sákrífícè apo spròvè shume te madhe.

Juve të peshores jèni “të fíkùar” pas familjes ndáj dhe 3 dèshíra do t’ju plòtèsohen por që ju líghèn me fèmijët dhe të afërmit tuaj. Dhe mbi të gjítha ju hápèn dhe rrugë.

Njerèz të akrèpít, fjála juaj në këto kohë dùhet që te jete sa më vèndímtáre e qárte dhe e plòt-fùqíshme. Táni s’ka me lòjra, por sèriòzítet dhe vèprím.

Prítët shumë gjátë ju shigjetarë dhe kjo unazë e fátit do t’ju hápë një mùndèsi që dùke fílluar nga shtatori ju të mèrrni një shpèrblím shumë të madh èkònòmik. Nuk do prísní më gjatë.

Jèni një nga shènjat më të fòrta ndáj dhe ju bricjapë nuk do të hásni pèngèsa dhe rrùga do t’ju shtròhet plòt mírèsi dhe koka do ju mbùshèt me ide. Edhe një bíznès të hápni, prapë ju ècën mirë.

Sa për ujorët, bùrim fántázíe, frýmèzími, por edhe hèròizimi ku táshme do prèfèròni te bèni “lùftè” kònkrète jo vetem te ímpròvizùar.

Nèse díkush ju ka pènguar, ju peshq tashmë do të kèni një fòrcë dhe kráhë mbèshtètës nga Universi dhe ju do të fítòni mbi çdo gjë të kèqe. Për 6 muaj rrèsht gjèrát vetëm do ju shkòjnë mbárè.

About admin

Check Also

Susan Miller :Do te merrni nje oferte te re pune ! Ajo paralajmeron kete shenje

Dàshi: Ndihéni té lodhúr ngà historià júàj é dàshúrisé, ndoshtà kéni problémé né fàmiljé. Né …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *