Home / Horoskop / Peshorja me pozitivja, te tjerat e ndjekin/ Keto jane 5 femrat me te dashura dhe sensuale te horoskopit

Peshorja me pozitivja, te tjerat e ndjekin/ Keto jane 5 femrat me te dashura dhe sensuale te horoskopit

Në botën e pakufishme dhe komplekse femërore, jo të gjitha kanë të njëjtën mënyrë të sjelljes ndaj të tjerëve:

Disa femra janë më të ftòhta dhe më të shkèpùtura, ndërsa për shumë të tjera është normale të tregojnë afèksíonin dhe dashurinë e tyre në mënyrën më të dukshme të mùndshme.

Pavárësisht nëse është për familjen tuaj, ose për partneren tuaj, këto gra janë sigùrisht më të dashurat nga të gjitha:

Femra e bekuar e Shigjetarit.

Optimiste, pozitive dhe në thelb të qeta, ato janë të vetëdijshme se nuk është e mùndur të kesh një marrëdhënie të përzèmërt me të gjithë, por përpíqen të mos shfáqen kùrrë shumë dèbátuese ndáj askujt.

Ato japin më të mirën e tyre kur mùnd të shprehin hápur ndjènjat e veta dhe duan ta bëjnë atë me shumë ngrohtësi.

Femra e Shigjetarit do të marrë një bekim të madh në jetën e saj në 15 dhjetor, pasi në familjen e saj do të vijë një lajm shumë i mirë në lidhje me shëndetin e një personi në familje i cili ka dyshime. Ai lajm do të jetë i bekuar por për më shumë dùroni deri në 15 dhjetor.

Femra e bekuar e Peshqve

Peshqit vënë theks të madh në çdo marrëdhënie miqësie / dashurie / familjare: ato janë shumë të besùeshme dhe duhet shumë pak për t’i bërë ato të dashura, aq të ëmbla sa që praktikisht shmángín çdo formë kònflíkti.

Ato përjetojnë kënaqësi të madhe dhe përmbushje emocionale pikërisht duke shfáqur një dashuri të thèllë dhe të rrènjòsur.

Kùjdes! Nëse je një femër e shenjës së peshqve, gjithë javës tjetër rùhù nga një mike e shenjës së Dashit, pasi nuk ka qëllime të mira dhe mùnd t’ju trázòjë planet e së ardhmes tuaj. Nëse e ke një mike të tillë për 7 ditë rùaj distancën.

Femra e bekuar e Bricjapit.

Nga vetëvlerësimi që kanë, ato mùnd të duken të “kòntráktuara” në fillim, por duhet pak për të fítùar besimin e tyre dhe në një marrëdhënie ato janë jashtëzakonisht të pranishme nën anën sentimentale në pothuajse çdo moment.

Mënyra e tyre për të interpretuar çdo marrëdhënie pozitive I bën që kurrë të mos mbajnë inát. Universi ka përgatitur një super surprizë për to.

Duke nisur nga kjo e hënë dhe për 1 vit rresht ato femra do të kenë një kokën e tyre një kurorë mbròjtëse që i mban lárg nga mágjítë e zèza apo syri i kèq. Gëzojuni sa më shumë kësaj dhurate hyjnore.

Femra e bekuar e Peshores.

Jo veçanërisht të afruara, por shumë të ekuilibruara në gjýkímet e tyre, ato arrijnë të mbajnë një profil optimist dhe të mirë në praktikisht çdo marrëdhënie.

Kur janë të angazhuara në një marrëdhënie, edhe pa gjeste të dukshme gòdítëse, ato shfrýtèzojnë maksimalisht híjeshínë e tyre në një mënyrë shumë dískrète, por edhe shumë të dashur.

Një femër e Peshores duhet të mbajë mend se i gjithë dhjetori do të jetë plot me fat dhe do t’ju ofrohen shumë mùndësi të reja, por mbi të gjitha data 20 dhjetor është dita juaj e madhe kur do t’ju plotësohet një nga ëndrrat tuaja më të zjárrta që shpirti juaj mezí po e prèt.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *