Home / Uncategorized / Kjo është shenja e horoskopit që do të ketë ndryshime drastike!

Kjo është shenja e horoskopit që do të ketë ndryshime drastike!

Dashi
Krijimtaria juaj do të shpërblehet dhe favorizohet nga Hëna e re. Ju mund të keni një ide të shkëlqyeshme për t’i shpalosur më shumë aftësitë tuaja. Sigurisht, këto ditë ju jeni paksa të penguar nga kundërshtimi i Marsit dhe Saturnit dhe kërkon durim.

Demi
Horoskopi i Paolo Fox sot sinjalizon se aspekti i veçantë i Hënës gjithashtu mund të ju bëjë të shqetësuar dhe të diskutueshëm. Aq sa nuk mund të shoqëroheni me një anëtar të familjes. Ndoshta ka kaluar pak më shumë pasi që e keni lënë të fundit veten, dhe tani ju duket tepër kritik. Mundohuni të jeni më tolerantë këtë të enjte.

Binjakët
Binjakët kjo është koha e duhur për të filluar kërkimin e një altenative, mbase në sektorin e punës. Ju ose do të kërkoni një punë, ose do të kërkoni një të dytë, thjesht për t’u ndjerë më të kënaqur. Jo një ide e keqe, por do t’ju marrë ca kohë për të gjetur një punë që i përshtatet pritjeve tuaja. Ose do të jetë e vështirë të organizoni jetën tuaj në dritën e lajmeve të ardhshme.

Gaforrja
Gaforrja sipas horoskopit të ditës, nëse keni një blerje të rëndësishme për të bërë, sot mund të jetë më e lehtë të merni një vendim. Me sa duket, zgjidhja më e mençur do të ishte të mos bënit asgjë akoma. Kjo hënë e re në fakt është ngadalësuar nga disonanca midis Marsit dhe Satunit që vonon gjithçka. Një gjendje astrologjike që do të ndikojë tek ne deri më 10 shtator, kështu që është më mirë të shmangni marrëzinë.

Luani
Hëna lë shenjën tuaj, dhe do të ishte gjithashtu një e enjte e qartë, nëse ju nuk do të merreshit me dikë me të cilin duhet të luftoni. Ju keni menduar se mund ta kurseni veten në këtë polemikë, se do të merni me lehtësi atë që kërkoni, por bashkëbiseduesit tuaj nuk do të jenë të të njëjtit mendim.

Virgjëresha
Sot Hëna hyn në shenjën tuaj të zodiakut dhe rrit nevojën tuaj për të brendësuar veten, por gjithashtu rrit intuitat tuaja. Mundohuni t’i besoni përshtypjeve tuaja. Kuptimi juaj i gjashtë do të jetë i duhuri. Zakonisht, ju priren të racionalizoni shumë përshtypjet tuaja, aq shumë sa që në fund të mos lejoni që të ndikoheni më nga zemra, dhe të përfundoni duke bërë zgjedhje të leverdisë.

Peshorja
Sipas horoskopit të Paolo Fox takimi i Diellit dhe Hënës është i favorshëm, ju jeni shumë të dobishëm dhe mirëkuptues ndaj të tjerëve, dhe gjithashtu do të keni tendencë të tregoni veten altruist. Do t’i kushtoni një rëndësi më të madhe marrëdhënieve tuaja ndënjerëzore, aq shumë saqë nëse jeni grindur me dikë, kjo do t’ju ​​shqetësojë shumë dhe do të përpiqeni ta rregulloni. Sidoqoftë, qëndrimi agresiv që të tjerët mund të kenë ndaj jush mund të përcaktohet edhe nga disponueshmëria juaj e tepërt. Mundohuni të mos ndikoheni!

Akrepi
Akrepi i situatës astrologjike sugjeron që së shpejti mund të ndodhë një fillim i ri, një aktivitet i ri për shembull për ata që duan të rindezin gjendjen e tyre në funksion të fundit të verës. Por keni frikë se nuk jeni në krye të detyrës. Mos u tregoni negativ nga fillimi dhe më e rëndësishmja, mos i ngrini pretendimet tuaja në një nivel shumë të lartë. Bërja e një hapi në të njëjtën kohë mund të të ndihmojë të shohësh më mirë situatën.

Shigjetari
Nxitja juaj për të shpëtuar është e fortë, megjithatë nuk është e lehtë të bëni gjithçka që dëshironi. Ka pengesa, kjo mund të nënkuptojë se ndjeheni të mbërthyer, se diçka ose dikush ju pengon të bëni gjithçka që dëshironi. Kjo nuk është e pamundur duke pasur parasysh që disonanca midis Marsit dhe Satunit ka lindur, një gjendje që tashmë kishte ndodhur në muajt e kaluar . Ju duhet ta zgjidhni këtë problem duke gjetur zgjidhje të reja.

Bricjapi
Bricjapi ju duhet të përpiqeni të keni pak më shumë mirëkuptim me të dashurit tuaj. Mundohuni të mos i kritikoni ato, edhe nëse mendoni se ata e meritojnë atë. Ju duhet të përpiqeni të jeni më të vëmendshëm ndaj ndjeshmërisë së tyre dhe gjithashtu do të jetë më e lehtë për të tjerët të përballen me ju. Disa të lindur nga shenja janë pak a shumë të drejtpërdrejtë dhe rrezikojnë të krijojnë shumë tension rreth tyre.

Ujori
Sot mund të jetë një ditë interesante, e aftë t’ju hapë perspektivave të reja. Për shembull, ata mund t’ju bëjnë një ofertë bashkëpunimi, ndoshta jo menjëherë. Ose jeni duke pritur që situata e përgjithshme të përmirësohet për të ndjekur projektet e reja, edhe nëse nuk është aq e thjeshtë sa pritjet tuaja shpejt mund të realizohen.

Peshqit
Peshqit kanë filluar një fazë të re, e cila ndoshta ka të bëjë me vendin e punës dhe ju fton të mendoni se çfarë mund të ndryshoni për të përmirësuar cilësinë e jetës tuaj . Ju duhet të transformoni disa gjëra, ndoshta vetëm marrëdhënie me bashkëpunëtorët ose rutinën tuaj. Në çdo rast, ekzistojnë kushte të mira për kryerjen e këtij ndryshimi.

About admin

Check Also

Do te merrni nje shperblim dhe rritje rroge ne pune ! Paolo Fox paralajmeron keto shenja

Dashi– Një gjë është të jèsh mik dhè tjètër gjë të ùshqèsh ègon è dikùjt …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *