Home / Horoskop / Nesër hëna kalon tek peshqit/ Këto 3 shenja të horoskopit do të kenë fat në dashuri

Nesër hëna kalon tek peshqit/ Këto 3 shenja të horoskopit do të kenë fat në dashuri

Virgjëresha: Ju keni arritur në atë pikë në jetën tuaj (të dashurisë) ku gjithçka duket sikur po shkon mirë dhe nuk ju shqetëson shumë kjo pjesë. Kjo është shumë e rëndësishme për ju, pasi në përgjithësi ka gjithmonë diçka që ju shqetëson. Por në dashuri – duket se asgjë nuk po ju shqetëson nervat dhe gjatë Hënës në shenjën e peshqve, mund të zbuloni se dashuria ju emocionon.

Ajo që dikur e ndjenit se ishte e zakonshme, tani po kthehet në diçka që është në të vërtetë argëtuese dhe emocionuese. Ju keni filluar të prisni me padurim të ktheheni në shtëpi dhe të shihni partnerin tuaj, në vend që thjesht ta takoni disa orë.

Kjo energji e Peshqve ju shton humorin dhe ju bën më të ndiheni të qetë.

Shigjetari: Ju do të jeni me fat në këto ditë, në dashuri dhe në miqësi. Ju jeni krenarë që jeni të pavarur dhe ndonjëherë kjo ju jep liri.

Ju prireni të bëheni të paqëndrueshëm, dhe kjo i shtyn shumë njerëz që mos t’ju afrohen. Dhe, të qenit vetëm NUK është ajo që dëshironi, në fakt, ju ndiheni të gatshëm të pranoni dikë në jetën tuaj.

Është mirë që e ndjeni këtë tani, gjatë Hënës në shenjën e Peshqve kur jeta juaj e dashurisë do të marrë një kthesë shumë më të mirë.

Peshqit: Nëse ka ndonjë gjë në të cilën dëshironi sukses, ajo është dashuria, dhe megjithëse kjo nuk ka qenë shumë problem për ju , mendjes tuaj i pëlqen të punojë jashtë orarit dhe kështu krijoni situata shqetësuese që ekzistojnë si probleme vetëm brenda kokës tuaj.

Hëna në shenjën e Peshqve mund të shkojë në dy mënyra për ju; mund të përkeqësojë mendimet tuaja negative paranojake, ose mund të hapë derën për një perspektivë të re për dashurinë. Ka një shans të mirë që do të ndiqni rrugën drejt perspektivës së re, ku do të jeni në gjendje ta shihni personin që doni në një dritë të re.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *