Home / Uncategorized / Surpriza e fùndit! Shenjat me fatin “bòmbè” në Dhjetor janë vetëm këta

Surpriza e fùndit! Shenjat me fatin “bòmbè” në Dhjetor janë vetëm këta

Nuk është çudi pasi në ástròlògji ato njihen si shenja që fati u rri gjithnjë në krah dhe kjo që është parashikuar sot duket se nuk është një surprizë e madhe.

Nga data 4 dhjetor dhe deri në 31 dhjetor do të jenë 5 shenja të zòdiákut që do të kenë një fat të mrekullueshëm në të gjitha sferat e jetës dhe pse jo pak më shùmë në pjesën e prosperitetit dhe mirëqënies familjare.

Meri ka parashikuar gjithçka saktë dhe ajo vijon si më poshtë:

ADVERTISEMENT
“Këto shenja janë aq të favorizuara nga fati në këtë muaj të ftòhtë të dhjetorit, sa që çfarëdo dëshire që do të kenë apo çfarëdo lloj gjëje që do të duan të bëjnë në jetën e tyre, në këtë muaj do t’u plotësohet”.

Por, Meri nuk lë asnjë pikë dyshimi dhe i tregon më poshtë 5 shenjat me fatin “bòmbë”.

Shenja e parë është AKREPI

Akrepi është në formën më të mirë të mùndshme dhe kohë të përshtatshme për biznesin. Data 15 është më idealja në bashkim familjar apo lídhje dashurie.

Do të duhet të kenë pak fare kùjdes me ushqimin tani në muajin e festave, pasi kanë fítuar shumë kile dhe për një Akrep të bíer në peshë është thuajse një mision i pa-mùndur.

Shenja e dytë është SHIGJETARI

Shigjetari páprítur ose në çështje llògarie ka fat të madh në këtë drejtim, një çështje e lënë përgjýsmë duhet që ta zgjidhë tani.

Në datën 18 dhjetor një lajm i mirë financiar do të hyjë në jetën e Shigjetarëve duke u dhënë mùndësinë që të zgjidhin çdo lloj bòrxhi apo detyrimi dhe kështu viti 2021 do t’i gjejë plot gëzim dhe prosperitet.

Shenja e tretë BRICJAPI

Bricjapi, ekonomistë të shkèlqýer, do ta kenë pròblem fillimin e muajit, por kanë një lajm të mirë në zhvillimet e reja. Mùndësi e mirë sepse do të marrin një lajm të mirë në punë. Dhe kjo i lídh me faktin se për 7 ditët e ardshme do të marrin një rrítje në nivelin e punës, dhe pse jo një vend shefi apo drejtuesi të madh. Kjo lídhet dhe me bònuset dhe me ndryshim të rrògës.

Shenja e katërt UJORI

Ujori dùhet të ketë kùjdes në çështjet e punës, duhet të marrë një vendim të rëndësishëm nëse do të heqë dorë në punë. Por, fati i këshillon që të marrë shumë gùxím dhe të zgjedhjë më të mirën në jetën e tij sepse Ujorët janë shumë të mençur dhe líder dhe nuk duhet të hárxhòjnë kohë në punë ku ata mùndòhen për kòt.

Edhe në dashuri do të kenë një surprizë të madhe në datën 25 dhjetor dhe kjo lídhet me një udhëtim shumë romantik që i shton më shumë gëzim dhe pásíion jetës së tyre dhe familjare.

Shenja e pestë PESHQIT

Peshqit janë shenja më me fat sepse kanë pásur një pròblèm ligjòr që e kanë zgjidhur, një çèshtje lígjòre që ka të bëjë me punën. Do të kenë një gëzim të madh nga data 10, 12, 24 e mùndësi të mëdha në ditët në vazhdim.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *