Home / Uncategorized / Peshqit i hapen rruget, Gaforres i plotesohet 1 deshire/ Ky eshte horoskopi per 10 ditet e ardhshme te Nentorit

Peshqit i hapen rruget, Gaforres i plotesohet 1 deshire/ Ky eshte horoskopi per 10 ditet e ardhshme te Nentorit

Ditë për ditë të jetës tonë, univèrsi na trègòn se sa e bùkùr është jeta dhe me sa të mira na pèrbáll ajo edhe kur ne mèndòjmë se mùnd të ndíhemi si të “brá ktísùr”.

Një kohë e mirë e vitit është dhe ky muaj që tashmë ka ardhur dhe që po shfáq një vjèshtë të qètë dhe të adhùrùèshme dhe ne me pa-dùrím mùnd të pyesim veten se si do të na gjèjë Viti i Ri.

Shumë njerëz kèrkojnë që njëherë e mirë të shpètojnë nga një mál me bòr xhe, ndërsa disa të tjerë dùan që në jetën e tyre të hýjë sa më shumë shè rím dhe një energjí plòt me mbárèsi.

Gjithsèjcíli prèj nesh do të shpèrblèhet me nga një dhùrátë shumë të madhe, bázuar në fátin e tij që është cáktuar në yje, por ajo që na báshkòn të gjíthëve është se pròspèríteti do të na ndjèkë.

Por, e thènë më qártë në këtë artíkull do t’ju rrèfèjmë për disa nga shènjat në vèçanti të cilat mùnd të ndíhen në “májë të botës”.

Sa prèj jush tashmë janë kùrèshtarë të dínë nëse do të gjèndet edhe shenja e tyre që do të márrë një dèt me fát të mirë. Pra, për më shumë shíkòni edhe ju ku gjèndèni.

Të párët që përqáfohèn në krahët e Uníversít janë binjakët, sepse për ta ka vètëm fjalë të mira. Kjo, sepse ata njíhen si shenja e dùrímit dhe e dhùrímit të dashùrisë.

Dhe për këtë arsýe ju o bínjakë shumë shpèjt do t’ju príjë e mbára në fámiljet tuaja, ndërsa mèsi i muajit që vjèn do ju gárántòjë fínáncá më të fòrtá.

Ndíhèni si të lòdhùr ju që jèni shígjètarë? Ja pra mbáni në mèndje se për ju një dhùrátë fántástike do të jètë përmírèsimi nga çdo síklèt që e mùndònte shèndètin tuaj. Pra, një trùp i fòrtè me zèro vù ájtje.

Nga dáta 3 e muajit që vjèn mùnd të mèrrni një ngrítje të lèhtë në èkònòmi, por fèstat e fùnd vitit do t’i shíjòni në máksimum áma.

Rrùgë mùnd të hápen të shumta për pèshqít, të cilëve mùndèsitë mùnd t’u rrèdhín si lumë, por mbáni në mèndje se deri në fùnd të muajit, kù jdèsín më të madh dùhèt ta zèrè shèndèti.

Nëse ndíhèni të lòdhùr apo plòt me st rès nga një punë apo dètyrë e rè ndè, më mirë híqí dorë sepse pas dítës së 10 të muajit tjetër, shíhèt një mùndèsi “gjíg ánde” òfèrtë për ju.

Nèse ti ke shènjën e gáfores, tashmë do të sùrprízohesh sepse një dèshírë shumë e madhe po mèrr rrugë për të t’u rèálizuar. Ëndrrá më e madhe që ju të udhètòni dhe pse jo, të jètòni jashtë vèndit.

Nga sot e deri në nátën e fùndit të këtij viti, vèshët tuaj do të dègjòjnë vetëm pozítívitet dhe në shtèpínë tuaj do të kètë vetëm ditë dhe nètë të bárdha. Ju jeni të dèstínuar të bèkòheni me lùmtùri.

Bèni mirë të hápni mirë sy e vèshë sepse nëse ti ke shènjën dem, athèrë ajo që prítèt t’ju víjë pas dátës 21 të muajit do t’ju shíjòjë në máksímum dhe ne nuk po e thèmi sepse do të jètë një sùrprízë fálëndèrùèse..

Ndáj dhe këtë muaj do ta qùáni muajin më të bègátë dhe më të bùkùrin e jetës tuaj sepse do t’ju dhùròjë atë gjë që do ju çlí ròjë prèj sík lèteve dhe pròblèmeve të shumta të jetës..

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *