Home / Horoskop / Sapo dòli! Na trègò çfarë shenje ke, të thèmi ç’të prèt në të ardhmen e afèrt

Sapo dòli! Na trègò çfarë shenje ke, të thèmi ç’të prèt në të ardhmen e afèrt

j do të rrítet, ju do të çlíròheni nga shumë bárrá që kíshin rèndùar në jetën tuaj dhe do të ínkùrájòheni për të rrítùr të ardhurat dhe të gjíthë pròspèritetin që e ardhmja juaj ka nèvòjë.

Kèshílla e vetme për ju është të hápní mirë sytë dhe të rríní sa më lárg nga máshtrímet.

Kur t’ju jápin mendíme, kur t’ju pròpòzojnë òfèrta gjíthçka që do të mèrrni apo dègjòni ju dùhet që ta ánálízoni me dètaje dhe të mòs bíní prè e asnjë gènjèshtre apo máshtrímí. Universi është pránë jush.

Në grupin e dytë janë Lùani, vírgjèresha, pèshòret dhe akrèpat páráshíkohet se në të ardhmen e afèrt dhe jo më shumë se dísa ditë më pás ju do të jèni përbállë një zgjèdhje që mùnd të vèndòsë fatet tuaja.

Nuk do të kètë as rrugë të mesme dhe as një qèndrím nèutrál.

Ju do të mèrrní një pròpòzím i cili më shumë lídhet me fínáncat dhe bázùar në vèndímin tuaj, ju do të caktoni fatet tuaja të lèkève, për mirë apo për kèq.

Është koha kur do kèsh më shumë fat në jetë, ndáj dhe për ju është momenti më i mirë për të vèprùar.

Nuk dùhet të “flíní” në këtë periudhë të jetës tuaj, por të cáktoni sa më shumë fatet e jetës, ndáj…

Kríjòni sa më tèpèr plane dhe bèni të pa-mùndùrën që ëndrrát e tua të kthèhèn në të vèrtèta.

Mòs u dòrèzò, sepse nuk do të rrèzòhesh kùrrë dhe madje ke një mbèshtjètje të madhe nga qíèlli ndáj dhe bèhu kèmbèngùlès.

E ardhmja juaj do të jetë e ndrítur, por për çdo zgjèdhje të jetës, trègò shumë sígùri dhe në jetën tuaj qèndròni i sínqèrtë.

Nuk do të jèni vetëm sepse për pak dítë në jetën do t’ju afròhet edhe një person tjètër që do t’ju jápë një “dòrë” për të shtùar më shumë pásùrínë.

Në grùpín e fùndit janë 4 shenjat e tjera të Shígjètarëve, ujòrët, peshqít dhe brícjapët, që më në fùnd dùhet të hápin veshët mirë sepse yjet kánë lajme të “fòrtá”.

Edhe pak ditë dhe do të arríni më në fùnd sùksèsín që kèni prítùr vite me rrádhë.

Ju do të ndíhèni njeriu më i lùmtùr në botë, do t’ju shtòhet vetë-vlèrèsími dhe do të kùptòni realisht se sa vlèra keni ju për botën.

Po ju hápen dyert tuaja të fatit, ndrýshíme shumë të mëdha do të hýjnë në jetë dhe po ju prèsín.

Do të kèni afër vetëm njerëz të mirë që do të ndáni gjíthçka pozítive ndërsa ata të kèqínjtë do të márrín udhën.

Ekzíston një mùndèsi shumë e madhe për të lèvízùar akoma më shumë pozítívisht në jetën tuaj dhe për të shtùar më shumë bèrèqètin e mùngùar.

Bèsòni tek fòrca e universi dhe bèsòni se ditë më të bardha do të të víjnë në jetë sepse fùndja fùndí ju jèni një kríjèsë mrèkùlli mbi Tòkë.

About admin

Check Also

Jeta juaj do te ndryshoje per mire ! Meri Shehu paralajmeron

Dàshi Kà àrdhùr momènti për të konfirmùàr individùàlitètin tùàj dhè zgjèdhjèt è jètës. Ènèrgjià plànètàrè …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *