Home / Horoskop / Java e fundit e Nëntorit nuk do jetë e mirë me të gjithë, ja 3 shenjat që do përballen me pengesa

Java e fundit e Nëntorit nuk do jetë e mirë me të gjithë, ja 3 shenjat që do përballen me pengesa

Nis një javë e re, e cila për fat të keq do të jetë mjaft e vështirë për disa shenja të Horoskopit. Me hënën përballë Saturnit, disa shenja do të ndjejnë nevojën për ngrohtësi familjare dhe të tjerat do të përjetojnë një tension dhe një ndjenjë armiqësie.

Dashi

Reagimet dhe zemërimi ka të ngjarë të shoqërojnë çdo lëvizje tuajën këtë javë, pavarësisht se përpiqeni të jeni të sjellshëm dhe miqësor. Për sot rekomandohet kujdes dhe më shumë durim, pasi edhe një mosmarrëveshje në dukje e parëndësishme mund të marrë përmasa të mëdha. Mundohuni të mos mbylleni me veten dhe përfitoni nga pozicioni i planetëve (Dielli në Shigjetar) për planet tuaja. Mos harroni se të menduarit negativ nuk na ndihmon kurrë të ecim përpara.

Akrepi

Ju ndiheni mjaft agresivë këtë javë, me mendimet e të tjerëve që ju provokojnë më shumë. Në të njëjtën kohë ndiheni mjaft të fortë, por përmes kësaj energjie shfaqet një negativitet i madh. Ju përpiqeni të ndiqni rrymën, por nuk jeni dakord me të, ndaj do të keni nevojë të fortë për të reaguar vazhdimisht.

Gjithçka do t’ju acarojë dhe do e keni shumë të vështirë të kontrolloni nervat, ndërkohë që mirënjohja nuk ju shoqëron këto ditë. Merrni frymë thellë dhe mendoni qartë përpara se të flisni ose veproni, sepse financat tuaja nuk janë në gjendjen më të mirë.

Shigjetari

Jeni mbyllur me veten dhe mendoni se gjithçka është negative. Ju mendoni se introversioni është ajo që do t’ju shpëtojë, por nuk është gjithmonë kështu.

Të mendosh se ke të drejtë në çdo gjë dhe ta diskutosh vetëm me veten nuk është zgjidhje. Duhet të dalësh, të jesh prezent dhe të deklarosh që je këtu, përndryshe asgjë nuk do të ndryshojë.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *