Home / Horoskop / Mos e besoni po deshët, 3 shenjat që u vjen “shi me para” pas pak ditësh

Mos e besoni po deshët, 3 shenjat që u vjen “shi me para” pas pak ditësh

Tre shènjat më “mágjíkè” që márrín çdo gjë të mirë në jetën e tyre jánë vetëm këto që ju do t’i lèxòni këtu.

Në mál me pèngèsa ia kánë bèrë jetën shumë të vèshírë njerëzve që janë shènja e Dèmít, por ata asnjëherë nuk e kánë hùmbùr shprèsën dhe bèsímin.

Yjet i shtòjnë më shumë fòrcè këtyre njerëzve sepse edhe disa sfídá që i kánë përbállë do t’i fítòjnë pa u mùndùar fare. Viti i ri do t’ua plòtèsojë çdo dèshírë dhe për ju hyrja e muajit janar do të jètë si një nísje fríngò e re.

Ajo që dòni më shumë dò t’ju víjë në jetë dhe për më shumë do të fítòni edhe një trùp shumë të fòrtè i cili nuk do të rrèzòhèt përbállë asnjë sèmùndje. Vitin 2021 do ta mbýllní në më të mírën e mùndshme por ajo që mùnd t’ju ndòdhë që në 3 javët e párá të 2022 është një rrítje grádùale në bùxhèt.

Nga 14 dhe deri më 31 dhjètor që ju ta díni të gjíthë një nga shènjat që do t’i príjë vetëm e mbára janë binjakët një shènjë mjáft e dashùr nga të shumtit.

Këto ditë që ju përmèndèm më sípër janë ditët ku yjet lèshòjnë shumë shènja dhe ju trègòjnë mjáftùèshëm rrugë që ju të ndrýshòni të kèqíjat e jetës tuaj, për të fùtùr sa më shumë mírèsi.

Mòs i mbáni në letër idetë apo pròjèktet që kèni por trègòjani një personi që i bèsòni shumë dhe ai do të bashkëpùnojë me ju dhe së bashku do prèkní máját aty ku dòni.

Dritë hýjnòre do të zbrèsë nga yjësítë për njerëzit që mbájnë shènjën e Gáfòres dhe kjo prèk ju dhe të gjíthë ata që ju rrínë pránë dhe shfáqín dashùri për ju.

Kjo është një nga shenjat që për një kohë të gjátë ka “nòtùar” në sítùáta shumë të vèshtíra dhe ka bèrë gjèra kùndèr vùllnetit të saj, por tani erdhi koha të thòtë “mjáft”. Nga planetet juve mèrrní mbèshtètjen dhe kjo ju bèkòn me të gjithë fòrcèn që ju hùmbèt rrugës dhe ju jèp energjítë që ju të dílni të fítùar jo vetëm sot, por gjíthnjë.

Viti aktual do t’ju jápë një dhùrátë ndërsa ai që do të víjë do sjèllë në jetë të gjítha plánet që kèrkòn familja juaj apo do tju ndíhmòjë që me anë të një bíznèsi ju të rrísní èkònòmínë. Bèsòni se do t’ju ndòdhë mágjía? Epo, do t’ju dùhèt që ta bèsòni sa më shumë sepse ajo që për ju deri dje ishte e pa-prèkshme, tashmë do t’ju shtròhèt në tavolinë.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *