Home / Horoskop / Horoskopi per diten e Diel 20 Mars 2022

Horoskopi per diten e Diel 20 Mars 2022

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Ju keni dëshirë të madhe për të vepruar, sidomos në dashuri, por nuk dini si ta bëni këtë. Duhet të prisni deri të dielën për momente shumë emocionuese.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Nëse keni pëlqim për dikë, mos nguroni të shprehni ndjenjat tuaja. Ndërsa nëse i keni dhënë fund një lidhjeje, mund të ndryshoni mendje. Edhe në punë do ju vijë një përgjigje e mirë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri, kushtojini vëmendje asaj që thoni dhe jepni mendimin tuaj për një cështje vetëm nëse është shumë e rëndësishme. Kujdes nga marrëdhëniet me Peshqit. Ndërkohë kini kujdes nga njerëzit përreth jush.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Jini të kujdesshëm pasdite pasi mund të keni një takim që ju zbulon gjëra të reja. Nëse jeni në një situatë kritike në punë, shmangni marrjen e rreziqeve. Kushtojini vëmendje problemeve, veçanërisht me Bricjapin.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Ka tension në dashuri, ndaj mbajini larg shqetësimet e panevojshme. Shumë lajme vijnë në punë, por mbajeni situatën nën kontroll.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Në dashuri ka një rikuperim të mirë, ndërsa e shtuna është më e mirë. Nëse jeni duke studiuar ose dëshironi të ndryshoni punë, këshillohet kujdes dhe qetësi.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Dashuria mund të luajë një rol të madh deri në fund të muajit. Në punë dëshironi shumë të bëni ndryshime.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Shtunën është ditë e mirë në dashuri falë ndikimit të Hënës, Jupiterit dhe Mërkurit. Mund të ketë disa pengesa të vogla në punë, por do i zgjidhni shumë shpejt.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Hëna ju ndihmon për të korrigjuar marrëdhëniet me probleme. Shumë kanë pasur një problem nga e kaluara, ndaj kini kujdes sepse mund t’ju bëjë nervozë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Po vijnë 3 ditë konflikti në dashuri, por vetëm në ato marrëdhënie që kanë qenë në krizë. Në punë nëse keni një biznes familjar duhet të rishikoni disa gjëra.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Tre ditë rikuperimi në dashuri po vijnë, e shtuna do jetë një ditë e rëndësishme për marrëdhëniet. Ndërkohë po vjen një propozim i veçantë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Fundjava parashikohet të jetë e qetë, por plot dashuri. Përfitoni nga kjo për të harruar çdo debat. Nëse duhet të përballeni me një shpenzim, mendoni si duhet ta zgjidhni.

About admin

Check Also

Do te kete ndryshime pozitive per keto shenja ! Mwri Shehu paralajmeron

Dashi Komunikoni ndjènjat tuaja hèrët gjatë ditës, sèpsè në mbrëmjè mund të ndihèni shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *