Home / Uncategorized / Horoskopi për datën 7 maj 2022 nga Russell Grant

Horoskopi për datën 7 maj 2022 nga Russell Grant

Dashi

Një fund do të sjellë trishtim, por ju do të pranoni në zemrën tuaj që një kapitull duhet të mbyllet që të fillojnë marrëdhëniet dhe interesat e reja. Ndërsa mbyllet një derë, do të ketë një sërë opsionesh për të zgjedhur për të ardhmen. Një ngjarje magjepsëse në të cilën pritet të merrni pjesë do të jetë njëkohësisht argëtuese dhe zbavitëse.

Demi

Jeni të prirur të ngjallni emocion. Ju dëshironi të udhëtoni, të argëtoheni dhe të kompensoni gjithçka që keni humbur gjatë viteve të fundit. Në të njëjtën kohë keni nevojë për një ndjenjë qëllimi. Kanalizoni energjinë tuaj në mënyra pozitive, kështu që do të keni diçka për të treguar. Përdorni iniciativën dhe entuziazmin për të përmirësuar jetën tuaj.

Binjakët

Ngjarjet ju vënë në kontakt me sekretet tuaja më të thella. Dikush që dëshiron të flasë me ju, po ju sheh në gjendjen tuaj më të izoluar. Keni shumë për të menduar dhe qëllimi juaj kryesor është të siguroheni që mendimet tuaja të mos ndikohen nga pikëpamjet, komentet dhe sugjerimet e njerëzve të tjerë.

Gaforrja

Edhe pse kjo është një fazë pritjeje për ju, e dini instinktivisht se së shpejti do të filloni në shtigje të reja. Ndërkohë do të dëshironi të gjeni mënyra për ta përdorur kohën tuaj në mënyrë konstruktive. Jeni duke shqyrtuar disa ide për një pushim familjar ose një udhëtim në të ardhmen. Nuk është ende koha për të marrë ndonjë vendim të caktuar.

Luani

Një marrëdhënie nuk është njësoj si dikur. Kjo situatë nuk mund të vazhdojë kështu. Një bisedë me zemër të hapur do të largojë shqetësimet tuaja. Jini të hapur dhe të sinqertë për arsyen pse jeni gati t’u jepni fund disa çështjeve. Bëni shumë pyetje nëse ka ndonjë gjë që duhet të sqaroni përpara se të bëni plane të reja.

Virgjëresha

Biseda me dikë që është i ndjeshëm, i ngrohtë dhe i dashur ju vë në kontakt me ndjenjat tuaja më të thella. Jeni në kontakt me emocionet tuaja dhe dëshironi që njerëzit t’ju marrin më seriozisht. Ju gjithashtu keni filluar të kuptoni se romanca nuk është një lojë. Keni nevojë për diçka më të qëndrueshme dhe më shpërblyese nga marrëdhëniet tuaja.

Peshorja

Do t’ju pëlqejë mendimi i përzierjes me miqtë, familjen dhe fqinjët në një atmosferë sociale. Të tjerët do të kërkojnë nga ju për të organizuar një grup ose ngjarje sociale në të ardhmen. Do të hidheni në aktivitete të jashtme, por dikush në jetën tuaj ndihet i vetmuar dhe i lënë pas dore. A mund t’i përfshini ata në planet tuaja?

Akrepi

Një ndryshim i papritur i planeve ose një ndryshim i ngjarjeve do t’ju befasojë. Ishe gati për një ditë rutinë. Ndryshimet që ndodhin mund të jenë një bekim i fshehtë. Ju do të zbuloni se miqësia e dikujt ishte e gjitha një maskaradë për t’iu përshtatur qëllimeve që kishin. Ju nuk do të jeni aq të shpejtë për t’i lejuar ata t’ju mashtrojnë herën tjetër.

Shigjetari

Miqtë që kanë qenë të dobishëm në të kaluarën do të jenë jashtëzakonisht mbështetës kur të keni nevojë për ta. Krijimi i projekteve të reja dhe bërja e marrëveshjeve afatgjata më të sigurta janë prioriteti juaj tani. Nuk do keni asnjë problem për të arritur marrëveshje me të tjerët. Jeni beqar? Një marrëdhënie që nuk zgjati në të kaluarën mund të ringjallet.

Bricjapi

Ndryshimet e sotme ka të ngjarë të sjellin një të nesërme të suksesshme. Mund të mos duket kështu, por planet që po nxiten tani mund t’ju çojnë në vende të reja dhe më të mira. Mund të ndiheni sikur ndjenja juaj e sigurisë është shkatërruar deri në themel, por asgjë nuk qëndron e njëjtë përgjithmonë. Lëreni fatin t’ju marrë për dore dhe t’ju çojë përpara.

Ujori

Ju pothuajse mund të parashikoni se si do të shkojë një situatë sepse keni kaluar diçka të ngjashme më parë. Nuk ka asnjë garanci që modelet e kaluara të përsëriten. Njerëzit kanë mësuar nga gabimet e tyre, ashtu si ju. Çfarëdo që ju detyroi të ndaheni ju dhe një mik i vjetër, tani ju bashkon.

Peshqit

Zgjidhja e mosmarrëveshjeve do të marrë kohë, por është e mundur të gjesh një kompromis. Marrëveshjet financiare janë në diskutim. Shumë shpejt do të vini re një përmbysje në çështjet familjare. Dashuria është në ajër. Jeni beqar dhe keni dëshirë për dashuri? Kjo do të jetë një kohë e mirë për të kërkuar lidhje të reja.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *