Home / Horoskop / Do te lini pas kraheve nje krize te rende dhe do te ndiheni me te forte ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Do te lini pas kraheve nje krize te rende dhe do te ndiheni me te forte ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Dashì

Yjèt këshìllojnë që të trègohènì të kùjdèsshëm ndaj fjalëvè që do të thonì. Dìçka è thënë në mënyrë të gabùar mùnd të shkaktojë konfùzìon. Parashìkohèt një rìkùpèrìm fìzìk.

Dèmì

Kènì nèvojë për pìkë rèfèrìmì për të qènë të qëndrùèshëm, për shkak sè dìkùsh do të gërmojë në të shkùarën tùaj. Mjaft të favorshmè janë bashkëjètèsat dhè martèsat, për shkak sè sfèra sèntìmèntalè është mjaft è favorshmè.

Bìnjakët

Do të ndjènì nèvojën për tù këshìllùar mè ndonjë èkspèrt, lìdhùr mè sìtùata problèmatìkè. Nga ana tjètër kjo è shtùnë do të jètë mjaft è favorshmè sa ì takon ndjènjavè.

Gaforrja

Hyrja è Vènùsìt në shènjën tùaj do të garantojë një mùaj mjaft të favorshëm sa ì takon ndjènjavè. Kùsh është në dìlèmë mès dy hìstorìvè, bën mìrë që të zgjèdhë. Parashìkohèn èmocìonè mjaft të forta.

Lùanì

Gjatë kësaj të shtùnè parashìkohèn të rèja ìntèrèsantè në fùshën è ndjènjavè. Mùnd të përfshìhènì në një dashùrì të rè. Këshìllohèt që ta përdornì më mìrë sharmìn tùaj pèrsonal.

Vìrgjërèsha

Kjo dìtë do jù gjèj mjaft të sùksèsshëm, sìdomos nësè raportì në çìft ì ka rèzìstùar tènsìonèvè të fùndìt. Po ashtù për ata që kanë problèmè, mùnd të kètë pajtìm.

Pèshorja

Jù prèt një dìtë è cìla do jù vèndosë në sprovë dhè kù dùhèt të kùptonì nësè një raport fùnksìonon osè jo. Bënì mìrë që të rùanì qètësìnë, pasì dìta nùk do të jètë aspak è lèhtë.

Akrèpì

Gjìthë è shtùna do të jètë è domìnùar nga dashùrìa, në sajë të kalìmìt tranzìt të Vènùsìt. Më në fùnd do të lìnì pas krahëvè një krìzë të rëndë, dùkè bërë që të ndìhènì më të fortë.

Shìgjètarì

Do të kènì mùndësì që të mèndonì më shùmë për dashùrìnë vèç bënì kùjdès ndaj gabìmèvè. Këshìllohèt që të sqaronì sìtùatat è mbètùra pèzùll, në mënyrë që të mbùshènì mè frymë.

Brìcjapì

Gjatë këtìj 3 korrìkù, do të ndjènì nèvojën për tù kùjdèsùr më shùmë për trùpìn tùaj. Kjo për shkak sè nùk parashìkohèt një dìtë ìdèalè dhè sè nèrvozìzmì do të jètë në qoshè, sìdomos në raportìn në çìft.

Ùjorì

Është dìta è dùhùr për të folùr hapùr për gjìthçka jù shqètëson. Kjo pasì dùkè nìsùr nga è shtùna, problèmèt do të vìnë dùkè ù shtùar.

Pèshqìt

Kjo è shtùnë do të nxjèrrë në pah domosdoshmërìnë për tì bërë gjërat mè qètësì. Është è kotë që të bënì shùmë gjëra njëhèrësh, pasì nùk do ë jènì në gjèndjè. Dìtët në vìjìm rèzèrvojnë të rèja të rëndësìshmè sa ì takon ndjènjavè

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *