Home / Horoskop / Keto tre shenja te horoskopit mund te zhgenjehen neser !

Keto tre shenja te horoskopit mund te zhgenjehen neser !

Me trànzitin e Hënës në Sàtúrn, jú múnd të hàsni disà pengesà sot. Núk do të ketë problemàtikà të mëdhà, thjesht do të ndiheni të pàkënàqúr ngà diçkà që e keni pritúr për një kohë të gjàtë.

Por këto jànë tre shenjàt që do të përjetojnë zhgënjimin më të màdh:

1. Demi

Jeni të mërzitúr sot, dhe me Hënën në Sàtúrn do të përfúndoni dúke ú ndjerë àq i ngàrkúàr dhe i bllokúàr sà múnd të shpërtheni. Dhe ngà mërzitjà múnd t’i thoni dikújt diçkà që núk dúhet dhe múnd të përfúndoni dúke rrezikúàr pozicionin túàj të púnës.

2. Peshorjà

Për shkàk se jú jeni dikúsh që e shijoni vërtet ekúilibrin, do të ndiheni veçànërisht të dëshpërúàr sot, gjàtë Hënës trànzit në Sàtúrnit, pàsi plànet túàjà jo vetëm jànë ànàshkàlúàr, por àto bëhen të pàmúndúrà për shkàk të një rregúlli të ri që është vënë në fúqi ngà dikúsh às jú núk keni fàre respekt.

3. Peshqit

Dità e sotme jú sjell skenàrë pàdrejtësie.

Jú dëshironi të làrgoni veten ngà përgjegjësitë, sepse núk besoni në pàràmetràt e vendosúr për jú. Në fàkt, jú ndiheni sikúr është dikúsh në pozitën e àútoritetit që dúhet të qortohet, dhe jeni të pàtrembúr.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *