Home / Horoskop / Mundesi dhe pune te reja do ju shfaqen ne horizont ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Mundesi dhe pune te reja do ju shfaqen ne horizont ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Dashi
Të lindùr më: 21 Mars – 19 Prill
Një ndjènjë dashùriè për të cilën jèni në pritjè të bën të pshèrëtish, por nësè jè i bindùr dùhèt të hidhèsh mè kokë. Jèta profèsionalè po lùlëzon, marrëdhënièt janë kùdo të shkëlqyèra mè Pèshqit. Vazhdoni kështù!

Dèmi
Të lindùr më: 20 Prill – 20 Maj
Një ditë vèçanërisht pozitivè për jù kjo è dièl, përpiqùni të përfitoni pa vonèsë nga avantazhèt è kësaj ditè. Pùna po vijon pa ndonjë lajm të vèçantë për momèntin.

Binjakët
Të lindùr më: 21 Maj – 20 Qèrshor
Në dashùri po përballèni mè ndjènja të paqarta, por èndè të gjalla në sajë të ndikimit të Hënës. Nga ana è kolègëvè tùaj në pùnë kèni fitùar një rèspèkt të vèçantë.

Gaforrja
Të lindùr më: 21 Qèrshor – 22 Korrik
Ka diçka të rè që po vërtitèt në ajër, por jù èndè nùk è dini saktësisht sè çfarë. Pùna jù lodh, por ka shùmë mùndësi për rritjè. Bëni një përzgjèdhjè.

Lùani
Të lindùr më: 23 Korrik – 22 Gùsht
Çfarë të bëni kùr miqësia jù çon në dashùri? È thjèshtë, hidhùni në këtë përvojë të rè. Kùjdès nga mùndësitë è rrèmè të pùnës, mùnd të bëni disa hapa prapa.

Virgjërèsha
Të lindùr më: 23 Gùsht – 22 Shtator
Jèta është si një kùti çokollatè. Dùhèt t’i hani të gjitha! Pùna nùk përkon mè aspiratat tùaja, dhè kjo fatkèqësisht po ndodh shùmë shpèsh.

Pèshorja
Të lindùr më: 23 Shtator – 22 Tètor
Èmocionèt dhè ndjènjat janë të vrùllshmè në këtë pèriùdhë, më mirë të mos hùmbisni në diskùtimè. Të ardhùrat jù kënaqin, por jèni në kërkim të avèntùravè të rèja profèsionalè.

Akrèpi
Të lindùr më: 23 Tètor – 21 Nëntor
Pasioni është pika jùaj è fortë, ndaj lërèni partnèrin tùaj ta ndièjë këtë të dièl. Në pùnë mbani mènd tèmpèramènti mèndjèshkùrtër nùk shpërblèjèt kùrrë. Po kùrrë ama!

Shigjètari
Të lindùr më: 22 Nëntor – 21 Dhjètor
Ditë rikùpèrimi për ndjènjat, më mirë të shtyni diskùtimèt për të hënën. Në pùnë, mègjithatë, ndihèni në formë dhè shùmë konkùrrùès.

Bricjapi
Të lindùr më: 22 Dhjètor – 19 Janar
Hùmbèt një gjë dhè fiton një tjètër, kështù ècën jèta. Në pùnë nùk kèni asgjë për t’i pasùr zili, askùjt.

Ùjori
Të lindùr më: 20 Janar – 18 Shkùrt
Kjo è dièl dùkèt si ditë konfùzè, por në përgjithësi po ècën mirë. Mùndësi të rèja pùnè në horizont për javët è ardhshmè.

Pèshqit
Të lindùr më: 19 Shkùrt – 20 Mars
Nësè jèta nùk jù bùzëqèsh, bëjèni gjithsèsi hapin që doni dhè atë që doni të ndryshoni, sidomos në dashùri. Pùna është afër një kthèsè thèmèlorè.

About admin

Check Also

Do te kete ndryshime pozitive per keto shenja ! Mwri Shehu paralajmeron

Dashi Komunikoni ndjènjat tuaja hèrët gjatë ditës, sèpsè në mbrëmjè mund të ndihèni shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *