Home / Horoskop / Horoskopi per daten 15 Tetor 2022 nga Rusell Grant

Horoskopi per daten 15 Tetor 2022 nga Rusell Grant

Dashi

Po mbani diçka për vete për të mbrojtur dikë që të mos lëndohet. Herët a vonë ata do ta zbulojnë. Do të ishte më mirë t`ia kishit thënë ju. Ndonjëherë nuk është zgjidhje e mirë heshtja. Do të bëhet më e vështirë teksa luftoni pa mbështetje.

Demi

Ju mund të keni një qasje të kujdesshme ndaj shpenzimeve, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për një partner apo familjar. Ajo që është e bezdisshme është që ju gjithmonë duhet t’i shpëtoni kur u mbarojnë paratë. Pra, nëse keni para për të kursyer, pse të mos blini gjëra për vete, por t`i mbani për t`ia dhënë dikujt tjetër më vonë?

Binjakët

Ju bën mirë që të merrni pak pushim herë pas here thjesht për t’u argëtuar. Do të ketë shumë të qeshura kur të mblidheni me miqtë me të cilët ndani të njëjtin mendim. Të qenit rreth njerëzve të sigurt që dinë t’i bëjnë gjërat të ndodhin, do t’ju lartësojë dhe frymëzojë.

Gaforrja

Kontrolloni nëse keni bërë tashmë disa plane me një mik, partner ose të afërm përpara se t’i thoni po marrëveshjeve të reja. Dikush do të zhgënjehet nëse harroni atë që kishit rënë dakord tashmë. Një projekt i përbashkët mund të shkojë paksa gabim nëse idetë e dikujt rezultojnë të jenë shumë të kushtueshme.

Luani

Mund të varet nga ju që të mbani të qetë një mik apo koleg të paqëndrueshëm në një situatë të tensionuar. Ju do të jeni në gjendje ta ndjeni kur dikush mërzitet. Jepni një shpjegim logjik. Do të kuptojnë. Punët me një projekt do të shkojnë shumë mirë.

Virgjëresha

Anëtarët e tjerë të një ekipi nuk duken të shqetësuar se një afat po afron. Disa do të marrin pushim. Të tjerët do ta kenë mendjen diku tjetër. Sa herë keni dëgjuar justifikime. Keni ndërmend të vazhdoni dhe askush apo asgjë nuk do t’ju ndalojë.

Peshorja

Do të nevojiten vullnetarë për të ndihmuar në krijimin e një ekspozite ose organizimin e një ngjarjeje në komunitet. Do të ketë disa përfitime emri juaj në këtë angazhim. Dikush që do takoni do të ketë mjetet ose lidhjet për t’ju ndihmuar të gjeni mundësi të reja për ambiciet tuaja krijuese.

Akrepi

Prisni që të bëni disa kërkime intensive përpara se të jeni në gjendje të shkruani një raport, të dorëzoni një formular, ose të bëni një provim. Një detyrë do t’ju paraqesë një sfidë intelektuale. Debatet dhe bisedat do të kërkojnë ndjeshmëri, fshehtësi dhe ndershmëri. Do të dini kur të flisni dhe kur të heshtni.

Shigjetari

Nuk e mbani mend nëse i jeni afruar dikujt me një ide për një sipërmarrje të përbashkët. Përgjigja nuk ka shumë rëndësi. Ajo që është e rëndësishme është se jeni bashkë tani, duke pritur me padurim një ndërmarrje të përbashkët. Ky partneritet ka përfitim të ndërsjellë dhe të dy do të jeni të lumtur që keni gjetur njëri-tjetrin.

Bricjapi

Të tjerëve ju dukeni gjithmonë kaq të ftohtë dhe të qetë. Jo gjithmonë duhet t`i fshihni ndjenjat tuaja. Nuk është gjë e keqe nëse ndonjëherë emocionet tuaja janë të dukshme. Kjo i ndihmon njerëzit e tjerë t’ju kuptojnë më mirë dhe do të thotë se edhe ata e dinë se ndjenjat tuaja duhet të respektohen.

Ujori

Ngadalë, por me siguri po ecni drejt vendit ku dëshironi të jeni. Një prezantim publik do të marrë reagime të ndryshme, por kjo nuk do të jetë e papritur. Marrëveshjet e arritura nga një sërë departamentesh do të lehtësojnë një situatë problematike. Shikoni anët e mira.

Peshqit

Po organizoheni në rutina të reja. Do të bini dakord që diskutimet duhet të vazhdojnë për përmirësimin e shërbimeve. Kjo ju jep një ndjenjë shprese dhe optimizmi, pasi tashmë po shihni përmirësime falë ndryshimeve të fundit.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *