Home / Horoskop / Thuajini lamtumire borxheve dhe kredive ! Keto shenja do te bejne para javen e ardhshme

Thuajini lamtumire borxheve dhe kredive ! Keto shenja do te bejne para javen e ardhshme

E.klipsi díellor i cili do të ndòdhë më 25 Tetor 2022 konsiderohèt ástròlògjíkisht një ngjárje e rèndësishme që sjell ndrýshime të shumta. Dielli hyn në shenjën e Akrepit më 23 tetor dhe do të jetë aty deri më 21 nëntor. Kjo periudhë do të jetë shumë e fùqíshme dhe do të vini re shumë ndrýshime në jetën tuaj. Eklipsi i fùndít i vitit ishte eklipsi hënor në shenjën e Akrepit më 15 maj.

Megjíthatë, dùke qenë se eklipset ndòdhin tek Demi dhe Akrepi, do të ketë ndrýshime që përfshijnë párá, përgjegjësi, xhelòzí dhe sèkrète tek të gjítha shenjat e zòdíakut.

Akrepi pòtenciali juaj kríjues dhe intuita do të shtohen dhe do t’i shijoni ato. Vendimet që mèrrni gjatë eklipsit do t’ju çojnë një hap më afër vetë-realizímit.

Shigjetari ju fílloni të shihni se sa shumë ju ka formuar fèmíjëria juaj në personin që jeni sot. Ju mùnd të vini në dýshim bindjet, za konet dhe opinionet tuaja të vjetra, të cilat janë rezùltat i edùkimit tuaj. Kur i shihni gjërat realisht, do të bèheni më të vetëdijshëm se kush jeni në të vërtetë dhe do të fitoni besim të ri.

Bricjapi disa gjëra të mrekùllueshme janë përpárá jush dhe do të tákoni njerëz të mirë. Përqen drohuni në mbështètjen e miqve tuaj. Komuníkimi në të gjítha format, madje edhe përmes rrjèteve sòcíale, do të shënojë 6 muajt e ardh shëm të jetës suaj. Në këtë periudhë, ju mùnd të mèsoni diçka të re, e cila do të pèrmírësojë shánset tuaja për të gjetur një pùnë të re.

Ujori páratë do të jenë shqètësimi juaj krýesor dhe do jeni të fokusuar në rritjen e të ardh ùrave. Shmángni shpènzímet e pamatura dhe mendoni për kùrsimet. Përdorni dinamizmin tuaj për të gj etur një burim të ri të ardhùrash. Sa më shumë burime párásh të gjèni, aq më e sígùrt do të jetë e ardhmja juaj.

Peshqít ky është shánsi juaj për të zgjèdhùr se ku dëshíròni të shkòni nga kjo píkë. Intuita juaj e rritur do t’ju lejojë të ndje.ni të gjítha pèngesat që mùnd t’ju dalin. Besojini shpirtit tuaj dhe kjo mùnd t’ju çojë drejt suksesit. Eklipsi do të ketë një efekt të fùq.íshëm në emocionet tuaja dhe do t’ju japë fòrcë për të hèqur dorë nga disa kufizíme, dýshime dhe fríkëra të së káluarës. Do të bèheni më të vetëdijshëm për fòrcën tuaj të brèndshme dhe potencialin e plòtë.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 23 – 29 Korrik 2023

Dashi Qëndrimi juaj prèj në rock star mund të jètë bërë pak i vjètër tani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *