Home / Uncategorized / Horoskopi per daten 25 Tetor 2022 nga Rusell Grant

Horoskopi per daten 25 Tetor 2022 nga Rusell Grant

Dashi

Keni qëndrueshmëri, energji dhe dëshirë për të arritur gjithçka që keni vendosur. Nuk do të keni kohë për njerëzit që janë shumë të kujdesshëm dhe të prirur për të pritur dhe parë se çfarë do të ndodhë. Ju do të preferoni ta kapni demin nga brirët dhe të kaloni rrugën tuaj përmes çdo problemi.

Demi

Rezultatet e një projekti apo ngjarjeje që përfshin disa miq nuk do të jenë aq të mira sa kishit shpresuar të gjithë. Nëse ka ende kohë që kjo të ndryshojë, do të bëni gjithçka që mundeni për t’i shtyrë gjërat në drejtim të kundërt. Edhe të tjerët do të jenë të lumtur të japin më shumë kohë dhe të bëjnë më shumë përpjekje në këtë ndërmarrje në grup.

Binjakët

Ndiheni të detyruar të ndihmoni dikë kur ka nevojë për një favor, edhe pse ju nuk e dëshironi vërtet. Ky person ka qenë i mirë me ju në të kaluarën dhe ju i detyroheni atij një nder. Një koleg është i shqetësuar dhe nervoz. Problemi është se ata kanë një pikëpamje shumë radikale për disa çështje.

Gaforrja

Pavarësisht se sa e rëndësishme mund të jetë puna në të cilën po punoni, përgatituni ta bëni atë hap pas hapi. Nëse nxitoni, rezervat tuaja të energjisë do të pakësohen. Një mik ose koleg entuziast do t’ju ofrojë ndihmë. Pranojeni me mirënjohje.

Luani

Një arritje e veçantë ju jep shumë arsye për të qenë krenarë, por mos u tundoni t’i bini borisë. Lërini rezultatet e punës suaj të palodhur të flasin vetë. Përveç kësaj, ka të tjerë që ju admirojnë dhe janë mjaft të lumtur të promovojnë aftësitë tuaja nga prapaskena.

Virgjëresha

Keni arritur të zgjidhni problemet e fundit të parave me një partner. Me ndihmën e tyre për të ndërtuar zgjidhje, ju e dini se keni dikë të arsyeshëm për t’u mbështetur. Jeni beqare? Do të takoni dikë të veçantë ndërsa vizitoni një mik. Ju jeni gati të fitoni zemrën e dikujt.

Peshorja

Ndryshimet që po bëhen në familje ose në vendin e punës do t’ju bëjnë të hutuar. Ju nuk mund ta kuptoni pse dikush vazhdon të shohë probleme atje ku nuk ka dhe ata nuk do të dëgjojnë mendimin e askujt, përveç mendimit të tyre. Më në fund mund t’ju duhet të ulni këmbën dhe të refuzoni të ndiqni kërkesat dhe sugjerimet e tyre.

Akrepi

Është e vështirë të injorosh shpërqendrimet e shumta rreth teje. Nëse jeni të sinqertë me veten, ka shumë gjëra që po ndodhin me të cilat do të dëshironi të bashkoheni edhe nëse keni pasur qëllime të tjera për ditën tuaj. Ju nuk duhet të qëndroni me planet tuaja origjinale. Jini fleksibël. Jini të gatshëm të përkuleni pak.

Shigjetari

Pranojini ofertat e ndihmës me dashamirësi. Përmes një ndihme të papritur do të përfundoni një punë më herët se sa pritej. Kontrolloni që faturat e rregullta të jenë paguar dhe që çështjet financiare të jenë të përditësuara edhe nëse keni shumë gjëra të tjera për t’u marrë.

Bricjapi

Jeni të shqetësuar mes vazhdimit të një projekti vetë ose bashkimit me disa miq të talentuar. Megjithëse e vlerësoni pavarësinë tuaj, përparimi më i madh do të bëhet përmes një përpjekjeje ekipi. Kontributi juaj në një projekt në grup do të shënojë pikë për ju në shkallët e popullaritetit.

Ujori

Lejimi i një kolegu pa përvojë të marrë drejtimin në një detyrë të rëndësishme mund të jetë një veprim i keq. Do të jetë kundër gjykimit tuaj më të mirë të lëvizni në mënyrë që ata të mund të zënë vendin në timon. Ata nuk janë ende gati të luajnë një rol udhëheqës pavarësisht entuziazmit dhe besimit të tyre.

Peshqit

Një situatë e tensionuar që vazhdon prej disa kohësh nuk ka gjasa të përmirësohet nëse dikush nuk bën diçka për të. Ju kanë mbaruar idetë se si t’i ktheni gjërat në një nivel të barabartë mes jush. Nëse vërtet dëshironi të qëndroni së bashku, mund të ketë nevojë të kërkoni ndihmë nga një palë e tretë.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *