Home / Uncategorized / Horoskopi per daten 28 Tetor 2022 nga Rusell Grant

Horoskopi per daten 28 Tetor 2022 nga Rusell Grant

Dashi

Dikush që nuk i mban premtimet do të shkaktojë probleme në një situatë grupi. Konflikti po afrohet. Nëse mbani një pozicion udhëheqës, sfida juaj është që t’i bëni të gjithë të punojnë për një kompromis. Qëndrimi negativ i disave që njihni do të ketë një efekt të fortë në shëndetin tuaj dhe për këtë arsye nuk do të kaloni shumë kohë në shoqërinë e tyre.

Demi
Nëse nuk ka punë të rëndësishme për të bërë, do të preferoni t’i lini mënjanë punët rutinë për një ditë tjetër. Nëse dikush ofron t’i bëjë këto për ju, nuk ka gjasa t’i refuzoni.

Binjakët

Një shans për të vënë në punë disa nga idetë tuaja është një mundësi që nuk e kishit pritur ta merrnit kaq shpejt dhe është gjithçka që mund të bëni për t’i mbajtur të dyja këmbët në tokë. Puna për plane, ide dhe skema të reja shkakton entuziazëm.

Gaforrja

Një i afërm i moshuar do të ndërhyjë dhe do t’i japë një të riu në familje disa këshilla të dobishme. Ju shpresoni se ata do të dëgjojnë. Ky është një rast kur përvoja e moshës mund të ndihmojë në frenimin e impulsivitetit të rinisë. Ndjenja e humorit të një shoku të ngushtë do të ndriçojë shumë një moment të mërzitshëm.

Luani

Edhe pse mund të tërhiqeni në prapaskenë, kjo nuk ndodh sepse po përpiqeni të shmangni përgjegjësitë tuaja. Ju e dini se çfarë duhet të ketë prioritet dhe do të merreni me shqetësimet e rëndësishme që ju sjellin sot efektivitet. Puna në sfond ka përfitimin e shtuar që nuk ju duhet të shpjegoni gjithçka që po bëni.

Virgjëresha

Do t’ju afrohet një koleg ose klient me një ide investimi në dukje fantastike. Para se të emocionoheni shumë, mbani emocionet nën kontroll. Këshillohet të keni kujdes kur bëhet fjalë për marrjen e rreziqeve me paratë tuaja. Kjo nuk është një kohë e mirë për të nxituar për t`u pasuruar shpejt.

Peshorja

Mesazhet dhe emailet kanë pak kuptim për ju. Do të shtrydhni mendjen tuaj për të kuptuar çdo të thotë e gjithë kjo. Mund t`ju kursejë kohë të flisni me personin në fjalë dhe kështu do merreni vesh më shpejt.

Akrepi

Frustrimi i një familjari po shkakton tension mes jush. Ju e dini mirë dëshirën e tyre për një hapësirë ??jetese më të gjerë dhe tërheqëse. Nëse nuk jeni dakord të zhvendoseni, fillimi i një projekti në shtëpi do të përmirësojë përfundimisht kushtet tuaja të jetesës.

Shigjetari

Njerëzit që kanë qeshur me idetë dhe sugjerimet tuaja në të kaluarën janë në një humor më të mirë. Ata jo vetëm që do të tregojnë më shumë gatishmëri për të dëgjuar, por gjithashtu mund të japin miratimin e tyre për plane që janë sigurisht më praktike dhe më realiste se çdo gjë që ata mund të arrijnë.

Bricjapi

Shpërblimet për kujdesin tuaj ndaj një kolegu ose klienti do të vijnë në formën e një dhurate ose bonusi të vogël. Jeni të përshtatur me nevojat dhe ndjenjat e atyre që ju rrethojnë. Të jesh në gjendje të ndihmosh dikë pa pasur nevojë që ta kërkojnë do t’ju japë shumë kënaqësi.

Ujori

Nuk do t’ju bëjë përshtypje sjellja e dikujt kur ai nuk ia del vetë. Të bërtiturat dhe të vrenjturit nuk ka gjasa t’i çojnë askund. Do të ruani gjakftohtësinë nëse përpiqen t’ju tërheqin në një debat. Do të preferonit të mos përfshiheni, por nëse duhet, do t’i jepni dikujt disa këshilla miqësore.

Peshqit

Dikush që e keni ndihmuar në të kaluarën do t’ju afrohet për t’ju kërkuar ndihmë të ngjashme me një projekt të ndërlikuar. Ju do të pajtoheni pa dëshirë. Herën e fundit që i bëre një nder, nuk ke marrë fare falenderim. Këtë herë do të keni kujdes se sa shumë ndihmë do t’i jepni.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *