Home / Uncategorized / Shtyni takime të rëndësishme në punë, nuk është momenti. Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Shtyni takime të rëndësishme në punë, nuk është momenti. Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Përfitoni nga kjo ditë e diel për të ngrohur lidhjen tuaj të zhytur në rutinë, për të rizbuluar zjarrin e sensualitetit. Kontrata dhe marrëveshje të mëdha priten brenda ditëve të ardhshme në punë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Ndërgjegjësimi duhet të jetë prioritet përtej akuzave që do të tundoheshit të bënit në raportin tuaj në çift. Këtë të diel relaksohuni dhe mos mendoni për punën.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Takimet që zhvillohen këtë ditë të fundit të javës janë premtuese. Kokëfortësia nuk është gjithmonë e mirë në pune !

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Kjo është një e diel në të cilën duhet të shmangim situatat e rënda. Është e këshillueshme të presësh, edhe pse me padurim, që një biznes që do të rifillojë të fitojë para edhe me gjëra të vogla.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Së shpejti do të lindë një dashuri. Marrëdhëniet me njerëzit janë të komplikuara në këtë periudhë, sidomos në punë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Disa marrëdhënie që dukeshin të destinuara të përfundonin do të rikuperohen. Kjo e diel është një ditë e mirë për të bërë plane në aspektin e punës.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Pavarësisht disa hezitimeve, do të jetë dikush që do të dëshirojë të jetë me ju. Stabilizimi që ju duhet në punë do të vijë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Në dashuri, fati ju ka imponuar një rrugë të re, ndiqeni atë. Mundohuni të jeni më të qartë për punën tuaj.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
E lini veten të tërhiqeni nga gjërat që ndodhin, pa marrë vendime të rëndësishme, Takime të reja të favorshme. Në punë ndiheni të shfrytëzuar.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Shpërqëndrime për çështjet e zemrës, është koha që të jeni më të qëndrueshëm. Ambiciet në punë do të shpërblehen.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Nuk jeni shumë të bindur për flakën tuaj të re që është ndezur në këtë lidhje të re, ju mendoni se keni gjithmonë kohë për t’u kthyer pas. Vlerësimi nga një mbikëqyrës mund t’ju japë përgjegjësi të reja në punë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Betejat e vogla në dashuri mund të kapërcehen në orët e ardhshme. Shtyni takime të rëndësishme në punë, nuk është momenti.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *