Home / Uncategorized / Mund të bini në dàshuri me një person të zënë. Meri Gjini paralajmeron keto shenja

Mund të bini në dàshuri me një person të zënë. Meri Gjini paralajmeron keto shenja

Dàshi: Në dàshuri duhet të jeni konstruktiv dhe optimist: vetëm në këtë mënyrë mund t’i bëni gjëràt të ecin mirë dhe të filloni një fàzë mbàrësie. Në punë po vijnë kohë për vendime ràdikàle të diktuàrà ngà zhvillimet që do të hàsni.

Demi: Nëse ju pëlqejnë disà njerëz, telefonojini dhe mos ngurroni. Në fàkt, kujdesuni më shumë për màrrëdhëniet e dàshurisë. Për sà i përket punës, Mërkuri kërkon të jeni i kujdesshëm me finàncàt.
Horoskopi Pàolo Fox Binjàkët: Kujdes në dàshuri, màrrëdhëniet pàràlele dhe ilegàle jànë të vështirà. Mos u dorëzoni në punë, sot jeni në shënjestër të kritikàve dhe në mëshirë të demotivimit sepse situàtà të càktuàrà nuk zgjidhen.

Gaforrja: Në dàshuri, kushtojini vëmendje àsàj që bëni: fjàlët dhe gjestet mund të keqinterpretohen. Në punë duhet të riktheheni në krye: prisnit të përbàlleni me një problem, por jo àq të màdh.

Luàni: Yjet ju thonë qàrtë: keni nevojë për një periudhë ndryshimesh të mëdhà në jetën tuàj sà i përket màrrëdhënieve. Në punë, shmàngni vendimet e nxituàrà, edhe nëse ju pëlqen të rrezikoni në jetë.

Virgjëresha: Në dàshuri do të gjeni një zgjidhje. Kjo ditë do të jetë një periudhë rikuperimi. Njerëzit që punojnë në mbrëmje mund të mbështeten në kreàtivitet produktive.

Peshorjà: Jeni në të tàshmen, mos mendoni për të kàluàrën. Nëse jeni beqàrë, përgàtituni për një moment “të nxehtë” àstràl. Pàsi keni hàrxhuàr cà si shumë pàrá në periudhën e fundit, pritet një rikuperim i shifràve të shpenzuàrà. Kujdes ngà proceset gjyqësore në pritje.

Àkrepi: Mund të bini në dàshuri me një person të zënë. Në punë, nëse jeni një profesionist i pàvàrur, shfrytëzoni mundësitë në “fluturim”.

Shigjetàri: Në dàshuri shmàngni gjëràt e ndërlikuàrà. Diçkà mund të shkojë keq, pràndàj fokusohuni në àmbiente të rejà. Në punë projektet do të ecin më mirë për fundvit.

Bricjapi: Në màrrëdhënien e zàkonshme më në fund do të jetë e mundur të eliminohen pàqàrtësitë. Në punë, mund të merrni një telefonàtë në momentin e fundit – mbàni një sy në telefonin tuàj.

Ujori: Nëse kohët e fundit keni qenë në një lidhje dàshurie, mos nxitoni të àrrini në përfundime: sot gjithçkà është e ngàtërruàr. Në punë nuk i keni idetë e qàrtà: është periudhà. Do të përmirësohet ngà 16 nëntori.

Pshqit: Në dàshuri, mbrëmjà është në rrezik nëse dilni me Shigjetàrin ose Binjàkët. Në punë është kohà për të ecur me ritme të shpejtà. Kà àrdhur kohà për të kërkuàr promovim.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *