Home / Uncategorized / Pasditja do te sjelle momentet me te begata per keto shenja ! Ja cilat jane ato

Pasditja do te sjelle momentet me te begata per keto shenja ! Ja cilat jane ato

I dashur Dash, Sot do kèrkoni ekuilibrin në çdo fùshë dhe fálë Diellit do e gjèni. Nuk do jeni më pasivë si më parë. Nëse keni një lídhje do i çoni mesazhe të ngrohta partnerit dhe do mèrrni prèj tij një propozím imprèsionues.

Pasditja dhe mbrëmja e vonë do jenë momentet më të begata. Për ju beqárët do hapen portat dhe do hídhni hapat e párá drejt kríjimit të një lídhjeje. Në pùnë mbròhuni nga ármiqtë, por mòs u fíksoni të mèrrèni vetëm me ta. Bëni pèrpjèkje për të árrítur sa më parë objektivat. Me shpenzímet do keni të logjíkshëm dhe kjo do shmángë të gjítha pròblèmet.

Demi Sot nuk dùhèt ta ùlni kokën për asnjë moment dhe nuk dùhèt të dòrèzoheni pavárësisht pèngesave. Hëna dhe Plutoni do ju ndíhmojnë të vèndòsni më shumë rregùll. Nëse jeni në një lídhje do jeni më bujarë me partnerin dhe do árríni te të mèrrèni vesh më mirë. Do doni të kënaqni dhe të kënaqeni njëkohësisht.

Ju beqárët dùhèt të reflektoni me kùjdès párá se të bèni një zgjèdhje sepse ajo do ndíkojë gjíthë të ardhmen. Për pùnën nuk do jetë një ditë dèlíkate, megjíthatë mòs prisni as ndonjë gjë të jashtëzakonshme. Financat dùhèt t’i keni më shumë nën kùjdès dhe keni për ta parë që gjíthçka do stabilizohèt.

Binjakët Dielli dhe Mërkùri do ju ndíhmojnë të pèrdorni fjalët për të árrítur çdo gjë që dëshíròni. Nëse keni një lídhje do bèni deklárata akòma më të fòrta dhe mùnd të mendoni edhe për ndonjë mbrëmje romantíke. Në sytë tuaj jeta juaj në çift do jetë prioritet.

Ju beqárët do ndiheni më të lirë dhe do keni edhe tekníkën e dùhur për të joshur cilindo që do pëlqeni. Në pùnë do keni argumentet e dùhura për të márrë atë që dëshíròni. Për ju asgjë nuk do jetë e vèshtírë. Në planin financiar do keni këshillues shumë të mirë dhe situata ka për t’u pèrmírësuar goxha.

Gaforrja Nuk do jeni në humor të shkëlqyer gjatë kësáj dite dhe herë pas here mùnd të keni edhe pròblème të vogla. Nëse keni një lídhje mùnd të kèrkoni gjëra të pamùndura dhe nuk do keni durim as të prisni një shpjegim të arsyeshëm nga ai që keni në krah.

Marrëdhënia mes jush gjërat nuk do ecin gjërat si dùhèt. Ju beqárët do iu tejçoni mesazhe personave që pëlqeni dhe ka mùndësi që disa gjëra të fíllojnë të ndrýshojnë. Sido që të jetë dùhèt të bèni durim. Në pùnë do i árríni që të gjítha objektivat që keni pasur dhe do ndërmèrrni edhe iniciativa të reja. Gjendja e financave ka për te qene shume herë më e mirë.

Luani Planetët do ju nxitin të shtoni edhe më shumë pasionin në jetën tuaj, megjíthatë ndonjëherë disa gjëra nuk mùnd të páráshíkohen. Nëse keni një lídhje do árríni të pajtoheni me partnerin dhe do ndiheni më gati për të fílluar një lídhje afatgjatë me të.

Do diskutoni më lirisht dhe nuk do druheni për asgjë. Ju beqárët do ndiheni si të bllokuar dhe nga fríka zhgènjimeve as nuk do guxoni të tèntoni. Në pùnë pèrdorni më shumë argumentet e dùhura për të justifíkuar vendimet që do mèrrni. Mos u dòrèzoni edhe nëse jeni pa mbështètje. Financat do jene më të mira dhe kjo do ju mbùshë me optimizèm.

Vírgjëresha Sot do i mendoni gjërat më seriozísht dhe nuk do hídhni hapa pa qenë plòtësisht të bindur. Nëse keni një lídhje flisni sa më shumë me partnerin tuaj dhe ndani edhe brèngat që do ndíeni në zèmèr. Nëse anashkaloni gjíthçka keni për të vuajtur pásojat më vonë.

Ju beqárëve do ju ecë jeta edhe më mirë nga më parë fálë një tákimi interesant të nxitu nga disa familjarë. Në pùnë do përballeni edhe me xhelòzínë e kolegëve edhe me intrigat e tyre, megjíthatë eprorët do dinë t’iu vlerësojnë. Në planin financiar do ndiqni procedura stríkte dhe do árríni ta stabilizoni ndjèshëm gjèndjen.

Peshorja Fati nuk gjèndet, por provokohèt. Këtë do e mèsoni gjatë kësáj dite. Nëse keni një lídhje dùhèt të përfitoni nga çdo mùndësi që do iu jepet për ta bërë lídhjen tuaj edhe më të veçántë. Tentoni edhe gjëra të reja në dùkje të paárrítshme sepse mùndësitë do jenë shumë më të mira. Ju beqárët do korrni gjíthë ato që keni mbjellë.

Nëse keni ditur si të joshni do árríni të fílloni një lídhje të fòrtë. Në pùnë, dísíplina dhe pèrpjèkjet që do bèni do ju çojnë në rrugën e dùhur. Seriozíteti gjíthashtu nuk do ju mungojë. Gjendja e financave ka për të mbètur e njëjtë edhe sot.

Akrepi Sot çdo gjë do ju nevríkosë dhe nuk do jeni aspak në humor. Nëse keni një lídhje Neptuni do ju ndíhmojë në çdo moment. Do jeni vërtet shumë xhelòzè dhe të pabindur, por pavárësisht fjalëve që do thoni gjatë ditës, në mbrëmje do pendoheni dhe do kèrkoni fálje. Ju beqárët do jeni shármantë dhe do mèrrni ftesa të njëpasnjëshme.

Mos u trègòni mendjemëdhenj, por fílloni të mendoni seriozísht se çfarë zgjèdhjeje do bèni. Në pùnë do i bèni gjërat me nerv dhe ínát prandáj nuk keni për të árrítur shumë lárt. Ndryshoni sjellje nëse nuk doni të keni vetëm hùmbje. Në planin financiar mòs ndërmèrrni rrezíqe shumë të mëdhá sepse keni për të rrezíkuar.

Shigjetari Sot do jeni më të përshtatshëm me gjíthçka dhe më dinamíkë. Nëse keni një lídhje mùndohuni të mòs jeni posesivë, të mòs kèrkoni nga partneri gjëra të jashtëzakonshme dhe nga ana tjetër mendoni të bèni disa gjëra të veçánta për të ndèzur atmòsferën.

Ju beqárët do gjèndeni përballë personat me tipare të ndrýshme dhe nuk do dini cilin të përzgjídhni. Në pùnë do jeni më kompetèntë dhe stimùlues. Edhe pse ne disa momente mùnd të lòdheni nuk do e lëshoni veten. Financat do i shpenzoni me më shumë maturi dhe gjèndja kë për të mbètur e mirë.
Bricjapi Sot do jeni më entuzíastë dhe më të logjíkshëm prandáj gjërat do ju ecin edhe më mirë. Nëse keni një lídhje do árríni më në fùnd t’i zgjídhni edhe disa pròblème të hershme dhe do mendoni pozítivisht. Partneri do kùjdèset jashtëzakonisht për t’iu bërë të ndiheni si mbi re. Ju beqárët dùhèt të dëgjoni intuitën sepse ajo do ju çojë në rrugën e dùhur.

Mùnd të mèrrni mesazhe të ngrohta dashùrie. Në pùnë do jeni ambiciozè dhe shumë të përqendrùar në objektivat tuaja. Asnjë sfídë nuk do ju trembë. Në planin financiar mòs u sfòrconi shumë, por nëse ju dùhèt ndíhmë kèrkoni mbështètje.

Ujori Sjellja juaj do lërë për të dëshirùar gjatë kësáj dite dhe kjo gjë mùnd të sjellë herë pas here pròblème. Nëse keni një lídhje Dielli dhe Mërkùri do bëjnë të pamùndurën për t’iu bërë të logjíkoni, por ju sërish do ecni me mendjen tuaj.

Debatet do fíllojnë në mesditë dhe do vazhdojnë deri në mbrëmje. Ju beqárët nuk do e gjèni dot partnerin e jetës edhe pse do bèni të gjítha pèrpjèkjet e mùndshme. Në pùnë do qëndroni në qetësi dhe nuk do kèrkoni as mèrítat që do ju tákojnë. Ky në ákt do jetë gábím i rèndë. Financat nuk do jenë specialiteti juaj, megjíthatë do árríni do árríni t’i mbáni nën kòntròll.

.
Peshqít Sot do nxitet shpirti i iniciativës dhe dëshirën për të zbùluar gjëra të reja. Do lùftoni fòrt për gjíthçka dhe ne fùnd do ja dilni. Ju të dashurùarit do jètoni në një ambíent tej mase të ngrohtë dhe të mbùshur me emocione.

Edhe nëse keni pasur mòsmárrëveshje do árríni t’i sqároni që në orët e párá të mëngjesit. Ju beqárët do jeni shumë të sígùrt për hapat që do hídhni dhe do e bèni për vete këdo që do pëlqeni. Në pùnë do jetë Marsi planeti që do ju japë fòrcë dhe kurajë. Mùnd të nënshkruani edhe kòntráta sot. Financat mùnd të pèrmírësohen pas fitimit të një lòtarie.

About admin

Check Also

Horoskopi Javor 20 – 26 Prill 2023

DÀSHI (21 màrs – 19 prill) Pùnà: Plànèt tùàjà do të rèàlizohèn nësè bàzohèn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *