Home / admin

admin

Horoskopi për datën 26 tetor nga Russell Grant

Dashi Dallimet midis jush dhe një miku duhet bërë me kujdes. Ka disa gjëra që duhet t’i shmangni nëse doni të mbeteni miq. Kjo mund të jetë e vështirë për ju, pasi i urreni kufizimet e çdo lloji. Të dashurit tuaj nuk i pëlqen të debatojë me zë të lartë. …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 25 tetor 2021

Dashi Gjatë kësaj dite mund të ketë disa probleme të vogla mes jush dhe partnerit, megjithatë do të keni vullnet për t’i ndrequr. Në lidhje me perspektivat financiare, ato duken goxha të mira. Demi Klima në jetën tuaj në çift do të jetë shumë e ngrohtë. Do të jeni shumë …

Read More »

Horoskopi për datën 25 tetor nga Russell Grant

Dashi Jeta juaj është shumë larg nga e mërzitshmja. Keni kaq shumë gjëra për të menduar dhe aq shumë për të bërë, sa sfida juaj është t’i përshtateni të gjithave. Kapaciteti juaj për sukses vjen përmes aftësive tuaja në balancimin e jetës private dhe publike. Do të gjeni arritje përmes …

Read More »