Home / Horoskop (page 10)

Horoskop

Disa thashetheme për një mik mund të arrijnë në veshët tuaj sot dhe mund tju trondisin ! Meri Gjini paralajmeron keto shenja

Dashì Dìsa thashèthèmè për një mìk mùnd të arrìjnë në vèshët tùaj sot dhè mùnd të dùkèn paksa trondìtësè në fìllìm. Mùnd të përfshìhèn paratë. Mègjìthatë, mos è pranonì atë që dëgjonì. Kùshdo që ka përhapùr thashèthèmèt është ì prìrùr të jètë më pak ì shqètësùar për të vërtètën sèsa …

Read More »

Me shpenzimet duhet te tregoheni me te arsyeshëm nëse doni qe gjendja te mbetet e mire. Paolo Fox paralajmeron keto shenja

Dàshi Àshtù si ishtè pàràshikùàr, jètà jùàj nè çift kà për tè qènè è jàshtëzàkonshmè sot. Do përjètoni kënàqësi tè pàimàgjinùèshmè dhè nùk do doni qè dità tè kètë fùnd. Bèqàrèt do màrrin propozimè tè njëpàsnjëshmè dhè do vèndosin èdhè tè FIllojnë një lidhjè. Nè plànin FInànciàr nùk kèni për …

Read More »

Forcat qiellore ju bëjnë të jetoni këto ditë në një mënyrë të qetë dhe plot harmoni! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Dashì Sa më shpèjt që të përpìqènì të ècnì nèsër, aq më pak do të arrìnì. Yjèt jù nxìsìn të shìjonì vèndìn kù ndodhènì aktùalìsht dhè jo të përqèndrohènì në të ardhmèn. Kalonì pak kohë nèsër dùkè shìjùar shpërblìmìn matèrìal të pùnës sùaj të vështìrë. Dèmì È donì vërtèt një …

Read More »

Horoskopi per diten e Shtune 30 Prill 2022

Dashì – Pa hùmor dhè dìtë mè tènsìon sot. Kjo ndodh për shkak të pozìcìonìt të Plùtonìt, planètìt tùaj kùjdèstar ì cìlì ndodhèt në një kënd të papërshtatshëm mè shènjën è Brìcjapìt. Jùpìtèrì jù mbështèt, por do të kètë hùmor të lùhatshëm dhè dìsa pèngèsa të vogla karaktèrì gjatë dìtës. …

Read More »

Horoskopi për datën 30 prill 2022 nga Russell Grant

Dàshi Prànimi i vèndimit të një kolègù të vjètër mùnd të dùkèt si një përgjigjè pothùàjsè àùtomàtikè èdhè kùr àtà rèfùzojnë idètë dhè sùgjèrimèt tùàjà. Pàsi të kèni mèndùàr për këtë, do të konsidèroni mënyrà të tjèrà për t’i bërë àtà të vlèrësojnë potènciàlin në idètë tùàjà. Nùk jù bën …

Read More »

Pozicioni i sotëm i trupave qiellorë mund të jetë pikërisht ajo që ju nevojitet për të krijuar ndryshimet e nevojshme ne jeten tuaj. Paolo Fox paralajmeron keto shenja

Dàshi Një dëshirë è pàpritùr për të zgjèrùàr horizontèt tùàjà mùnd të bëjë që jù dhè ndoshtà një pàrtnèr romàntik të mèndoni t’i kthèhèni shkollimit, ndoshtà për një diplomë të àvàncùàr. Ndjèkjà è dëshirës sùàj mùnd të kërkojë një plànifikim të kùjdèsshëm. Dèmi Një ndryshim i màdh ndodh sot në …

Read More »

Horoskopi per diten e Premte 29 Prill 2022

Dàshi – Mè ènèrgjinë tùàj të pàshtèrshmè këtë ditë do të zgjidhni disà problèmè dhè konfliktè që do të lindin në fùshà të ndryshmè. Një grùp forcàsh plànètàrè që kàlojnë trànzit jànë të dobishëm për shènjën tùàj dhè jù bëjnë të pàlodhùr è të àftë për të çlirùàr vèndosmërinë që …

Read More »

Horoskopi per daten 29 Prill 2022 nga Rusell Grant

Dashì Jù è ndjènì atë që ata përrèth jùsh dùan të dëgjojnë nga jù. È dìnì sè çfarë dëshìron një partnèr që jù të bënì. Nësè jènì të lùmtùr të ècnì së bashkù, mùnd të kètë përfìtìmè dùkè ù dhënë të tjèrëvè atë që dùan dhè atë që kanë nèvojë. …

Read More »

Përqendrohuni në talentet tuaja dhe mos u shqetësoni për dobësitë tuaja … Do te keni shume sukses ne vazhdim ! Meri Gjini paralajmeron keto shenja

Dashì Sot mùnd të ndjènì nèvojën për të pùnùar mè fìnancat tùaja. Pagùanì fatùrat, bënì dèpozìta dhè planìfìkonì një bùxhèt për mùajìn è ardhshëm. Mèndja jùaj është ndoshta është è fokùsùar në projèktè më ìntèrèsantè. Nùk do të ìshtè è dëmshmè nësè prìsnì dìsa dìtë. Jù dùhèt të jènì në …

Read More »