Home / Horoskop (page 157)

Horoskop

Horoskopi ditor per diten e shtune 16 Tetor 2021 !

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do të mbledhë pluhur. Ndaj mos shpenzoni para kot. Demi Hëna është në shenjën tuaj …

Read More »

Horoskopi për ditën e shtunë, 16 tetor 2021

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do të mbledhë pluhur. Ndaj mos shpenzoni para kot. Demi Hëna është në shenjën tuaj …

Read More »

Katër shenjat më pak xheloze të Horoskopit !!!

Xhelozia është një gjë e çuditshme. Ndodh që ne e kemi kapërcyer ndjenjën e pasigurisë dhe mund ta përjetojmë vetëm këtë ndjenjë të çuditshme dhe të ndërlikuar. Mund të ketë raste kur dikush është më i mirë se ne për diçka ose ka diçka që ne donim dhe ne jemi …

Read More »

Horoskopi për ditën e premte, 15 tetor 2021

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta. Pavarësisht se një xhest për t’u vlerësuar bëni …

Read More »

Horoskopi për datën 15 tetor nga Russell Grant

Dashi Çështjet e punës dhe çështjet që ndikojnë në buxhet e mbajnë mendjen tuaj plotësisht të zënë. Mos u habitni nëse në fund të ditës doni të mendoni për gjëra më pak të rëndësishme. Përqendrohuni në gjithçka që vjen nga argëtimi. Organizoni diçka që do t’ju sjellë ju dhe familjes …

Read More »