Home / Horoskop (page 259)

Horoskop

Horoskopi për datën 3 nëntor nga Russell Grant

Dashi Mund të mendoni se keni nevojë për një shkop magjik për të realizuar mrekullitë që disa presin në këtë kohë. Do të jetë e pamundur të qëndroni të përkushtuar ndaj qëllimeve kur ka mungesë financash dhe burimesh dhe një refuzim nga ata që janë më lart jush, për të …

Read More »

Horoskopi i muajit nëntor: BINJAKËT dhe GAFORRJA

BINJAKËT: Nëse keni probleme në punë, të cilat janë krijuar që në të shkuarën, duhet t’i zgjidhni brenda dhjetorit, sepse viti i ri do të hyjë paksa me probleme, sidomos në aspektin profesional. Nëse keni një projekt, përshpejtojini hapat. Konfliktet ligjore do të marrin një kthesë tjetër me të ardhur …

Read More »

Horoskopi për datën 3 nëntor nga Russell Grant

Dashi Mund të mendoni se keni nevojë për një shkop magjik për të realizuar mrekullitë që disa presin në këtë kohë. Do të jetë e pamundur të qëndroni të përkushtuar ndaj qëllimeve kur ka mungesë financash dhe burimesh dhe një refuzim nga ata që janë më lart jush, për të …

Read More »

Muaji nëntor do të jetë ters për këto shenja të Zodiakut

Gjethet po bien, temperaturat po bien dhe ju po i afroheni gjithnjë e më shumë pjesës më të ftohtë të vitit. Edhe pse gjethet e vjeshtës mund të jenë ngushëlluese, ato gjithmonë mund të vijnë së bashku me një astrologji stresuese. Ky nëntor është i mbushur me shumë ulje-ngritje, pavarësisht …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 3 nëntor 2021

Dashi Nëse nesër vërtet nuk jeni në gjendje të mbani ritmet tuaja të zakonshme, atëherë është e kotë të sforcoheni. Mos e vrisni mendjen edhe aq shumë. Demi Duke pasur një numër yjesh të favorshëm, nesër mund të jetë një ditë e mbarë në planin ekonomik, sidomos për ata që …

Read More »

Horoskopi për datën 2 nëntor nga Russell Grant

Dashi Mos hyni në asnjëlloj partneriteti as romancë as biznesi. Do jeni të pavendosur. Do takoni më vonë një njeri të këndshën. Mbase në një aktivitet sportiv. Nëse ndjeheni të vetmuar, provoni të bëheni shoku më i mirë i vetes. Bëni një shëtitje të këndshme. Vizitoni dyqanin tuaj të preferuar. …

Read More »