Home / Horoskop (page 260)

Horoskop

Horoskopi për ditën e hënë, 1 nëntor 2021

Dashi Do të jeni vazhdimisht në lëvizje nesër. Me ndikimin e planetit të dashurisë në shenjën tuaj, do të shikoni mundësinë për një romancë. Shpirti juaj binjak po pret diku aty jashtë. Gjejeni. Demi Mos dëgjoni vetëm fjalët që të tjerët thonë nesër, por vëreni edhe gjuhën e tyre të …

Read More »

Horoskopi për datën 1 nëntor nga Russell Grant

Dashi Miku juaj më i mirë ose partneri po ju shtyn në një drejtim të padëshiruar. Është koha për t`u ulur me këmbë në tokë dhe për të parë edhe rrezikun që i kanoset lidhjes suaj. S`keni qenë kurrë tipi që bëni kompromise, por për hir të harmonisë, jeni të …

Read More »

Horoskopi për ditën e diel, 31 tetor 2021

Dashi Në ndikimin e Uranit dhe Venusit priten perspektiva interesante në sektorin e dashurisë. Do të rrethoheni nga njerëz me të cilët ndihen mirë dhe do të mënjanoni ata që duan t’u detyrojnë zgjedhjet edhe mendimet e tyre. Demi Do t’ju duhet të përballeni me ndonjë të papritur, dhe nuk …

Read More »

Horoskopi për datën 31 tetor nga Russell Grant

Dashi Ju nuk jeni në humor për të përmbushur përgjegjësitë tuaja të zakonshme, por disa gjëra nuk mund të shmangen. Të takoheni me miqtë tuaj më të ngushtë do t’ju sjellë humor më të mirë. Historitë e një anëtari të familjes tuaj do të sjellin shumë të qeshura. Demi Jeni …

Read More »

Muaji nëntor do të jetë ters për këto shenja të Zodiakut

Gjethet po bien, temperaturat po bien dhe ju po i afroheni gjithnjë e më shumë pjesës më të ftohtë të vitit. Edhe pse gjethet e vjeshtës mund të jenë ngushëlluese, ato gjithmonë mund të vijnë së bashku me një astrologji stresuese. Ky nëntor është i mbushur me shumë ulje-ngritje, pavarësisht …

Read More »