Home / Horoskop (page 262)

Horoskop

Horoskopi për datën 28 tetor nga Russell Grant

Dashi Dikush do të përpiqet t’ju bindë se ia vlen të ndërmerrni një rrezik. Ju mund ta kuptoni pse ata ndjehen të gëzuar nga mundësitë e reja, por ju jeni më të kujdesshëm. Vetëm për shkak se një shans që u shfrytëzua dikur funksionoi mirë, nuk do të thotë se …

Read More »

Horoskopi për datën 27 tetor nga Russell Grant

Dashi Duhet të krijoni kontakt me dikë që mund t`ju ndihmojë. Nuk e kishit pritur që të ndesheshit me këtë lloj pengese, ose shpresonit që të zhdukej vetvetiu, por ja që është e pamundur pa këtë ndihmë. Demi Qëndroni me humor të mirë, ashtu siç jeni kur nisni ditën. Mund …

Read More »

Horoskopi për ditën e martë, 26 tetor 2021

Dashi Ato që do të ndodhin në punën tuaj këtë javë mund të jetë vërtetë sfiduese, por ju keni aftësitë dhe vetëbesimin për ta kaluar këtë sfidë. Demi Duhet të jeni i vendosur dhe këmbëngulës këtë fundjavë, por në krahun tjetër duhet të tregoni edhe përgjegjshmëri për barrën që kanë …

Read More »

Horoskopi për datën 26 tetor nga Russell Grant

Dashi Dallimet midis jush dhe një miku duhet bërë me kujdes. Ka disa gjëra që duhet t’i shmangni nëse doni të mbeteni miq. Kjo mund të jetë e vështirë për ju, pasi i urreni kufizimet e çdo lloji. Të dashurit tuaj nuk i pëlqen të debatojë me zë të lartë. …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 25 tetor 2021

Dashi Gjatë kësaj dite mund të ketë disa probleme të vogla mes jush dhe partnerit, megjithatë do të keni vullnet për t’i ndrequr. Në lidhje me perspektivat financiare, ato duken goxha të mira. Demi Klima në jetën tuaj në çift do të jetë shumë e ngrohtë. Do të jeni shumë …

Read More »