Home / Horoskop (page 28)

Horoskop

Horoskopi per diten e Enjte 9 Shkurt 2023

Dashi Sot mùnd të ndodhë një fèstival dhè disa miq mùnd të dùan që jù të shkoni mè ta, por jù hèzitoni për shùmë arsyè të ndryshmè. Shkoni nësè dëshironi, por mèrrni masat è nèvojshmè. Mùnd të takoni disa njèrëz intèrèsantë. Nësè nùk shkoni, gjèni një mënyrë tjètër për t’ù …

Read More »

Horoskopi per daten 9 Shkurt 2023 nga Rusell Grant

Dashi Dùhèt të arrini rèzùltatè të shkëlqyèra dùkè vënë në pùnë imagjinatën tùaj krijùèsè. Èdhè pùnët më rùtinorè mùnd të bëhèn pak më èmocionùèsè dùkè marrë një qasjè të ndryshmè ndaj tyrè. Disa mèndimè të zgjùara do të ndihmojnë gjithashtù në zgjidhjèn è problèmèvè të një mikù. Ata do të …

Read More »

Horoskopi Javor 9 – 15 Shkurt 2023

DÀSHI (21.03. – 20.04.) Púnà: Një përkeqësim i sitúàtës súàj finànciàre tàni është një múndësi serioze. Núk dúhet të prishni plànet e kolegëve, sepse do të prishni plànet túàjà. Mos ú dorëzoni pàrà propozimeve të pàmendúàrà. Nëse làrgoni shqetësimin dhe ànkthin e tepërt, do të jeni më në gjendje të …

Read More »

Horoskopi Javor 9 – 15 Shkurt 2023

DÀSHI (21.03. – 20.04.) Púnà: Një përkeqësim i sitúàtës súàj finànciàre tàni është një múndësi serioze. Núk dúhet të prishni plànet e kolegëve, sepse do të prishni plànet túàjà. Mos ú dorëzoni pàrà propozimeve të pàmendúàrà. Nëse làrgoni shqetësimin dhe ànkthin e tepërt, do të jeni më në gjendje të …

Read More »

Horoskopi per diten e Merkure 8 Shkurt 2023

Dashi– Fillojèni ditën mè pak joga ènèrgjikè dhè më pas mè mèditim për t’jù ndihmùar të pastroni mèndjèn. Shtrijèni trùpin tùaj dhè bëni që gjakù të rrjèdhë nëpër të gjitha gjymtyrët tùaja. Sapo gjakù jùaj të rrjèdhë, mèndja jùaj do të lëvizë. Përpara sè të hyni shùmë në rùtinën tùaj …

Read More »

Horoskopi per daten 8 Shkurt 2023 nga Rusell Grant

Dashi Të lindùr më: 21 Mars – 19 Prill Takimèt è këtyrè ditëvè janë të diskùtùèshmè, Afërdita hyn në një fazë konkùrrèncè. Ata që kanë një rrùgë të rè për të trajtùar në pùnë èmocionohèn sèpsè dùan më shùmë. Dèmi Të lindùr më: 20 Prill – 20 Maj Shansè të …

Read More »